Úvod / Aktuality / Stmívejte světla bez stmívačů!
Kategorie
Výrobci
Kontaktujte nás hned

+420 734 766 497
+420 725 810 599

info@luxo.cz

 

Navštivte náš showroom:

Pod Vinicí 409/27
Praha 4, Modřany

 

Otevírací doba

Po 830 - 1700
Út 830 - 1700
St 830 - 1830
Čt 830 - 1700
Pá 830 - 1500

Výhody nákupu u nás
  • DOPRAVA nad 1000,- Kč zdarma!
  • slevy pro montážníky
  • věrnostní program pro stálé zákazníky
  • odběr na prodejně
  • komplexní řešení na míru    
  • ONLINE návrh ZDARMA  

Stmívejte světla bez stmívačů!

Stmívejte světla bez stmívačů! - Luxo.cz    Představujeme novinku na trhu- stmíváte a měníte barvu světla jednoduše!
Luxo

Pro ty co potřebují svítit a světla stmívat a nemůžou již zasahovat do elektroinstalace doporučujeme moderní LED svítidla, která se dají stmívat pouhým klikem na vypínači. Nepotřebujete tedy žádné stmívače zabudované ve zdi, postačí Vám pouze Váš stávající vypínač a vyměníte stropní světlo za svítidlo nové s touto funkcí.

Svítidla, která se dají takto stmívat jsou stropní nebo nástěnná pro umístění do středu jakékoliv místnosti. Nejoblíbenějším použitím je obývací místnost nebo ložnice, kde potřebujete snížit intenzitu světla v průběhu nějaké činnosti. Další možností jsou i bodová podhledová svítidla.

„3 stupňové stmívání“ nepotřebuje ke své funkci nic zásadního jen klasický již použitý vypínač a svítidlo.

Další novinkou jsou svítidla s integrovaným stmíváním a změnou barvy světla klikem nebo dálkovým ovladačem.

           Stropní svítidlo Moderna

Tento moderní systém umožňuje jednoduše měnit barvu světla z teplé bílé na studenou podle Vaší nálady a potřeb. Jednoduchá, velká a elegantní bílá LED svítidla s mnoha moderními funkcemi a dálkovým ovladačem jsou hitem ve svícení. Umožňuje stmívání od 10 do 100 % intenzity světla, volbu barvy bílého světla – od teplé přes neutrální až po studenou bílou. Lze také přepnout na noční režim, kdy v noci svítí příjemně tlumeně.

    

CCT technologie znamená změnu teploty chromatičnosti světla pouhým klikem nebo ovladačem. Rozmezí je většinou od 2700K- teplé bílé , 3500K, 6500K studenou bílou.

Tutu funkci můžete objevit i u stolních lampiček, změnu teploty světla tak využijete pro unavené oči po práci. Zvolením barvy světla denní bílá je výborná pro nastartování organismu a udržení v bdělosti, naopak přechod do barvy teplé začnete relaxovat.

        

A co takhle LED pásek CCT?

Pořád si nejste jisti, jakou barvu světla v interiéru zvolit? Představíme Vám LED pásek, který obsahuje oba čipy, teplý i studený a ovladačem dálkovým nebo na stěně můžete pásek ovládat či stmívat. Není to složité a my vám rádi s výběrem a kompletací sestavy pomůžeme.

  

CCT LED žárovky

Pokud již máte designová světla na žárovky a nechcete je vyměnit, postačí zakoupit LED CCT žárovku, kterou můžete barvy světla regulovat. Většina výrobců je prodává již s dálkovým ovladačem. LED žárovky jsou nejúspornější variantou ve svícení, nakoupíte od 29,- Kč

    

PHILIPS Scene switch Je ucelená řada od výrobce Philips, která nabízí LED žárovky s paticemi GU10 a závity E27 i E14. Tyto žárovky mění intenzitu světla pouhým klikem na klasickém vypínači ve zdi a umí i měnit teplotu barvy.

©2016 luxo.cz