Úvod / Aktuality / Dalen-svítidla s ochranou zraku
Kategorie
Výrobci
Kontaktujte nás hned

+420 734 766 497
+420 725 810 599

info@luxo.cz

 

Navštivte náš showroom:

Pod Vinicí 409/27
Praha 4, Modřany

 

Otevírací doba

Po 830 - 1700
Út 830 - 1700
St 830 - 1830
Čt 830 - 1700
Pá 830 - 1500

Výhody nákupu u nás
  • DOPRAVA nad 3000,- Kč zdarma!
  • slevy pro montážníky
  • odběr na prodejně
  • komplexní řešení na míru       

Dalen-svítidla s ochranou zraku

Dalen-svítidla s ochranou zraku - Luxo.cz    Svítidla se skutečnou ochranou zraku a bez škodlivého modrého světla.
Luxo

Spánek patří k důležitým faktorům v našem životě, porucha či nedostatek spánku může být problém pro tělo a celkový organismus. Aktuálním problémem pro především mladší generaci, která tráví mnoho času na počítači, čtením nebo hraním her na telefonu je tzv. modré světlo, které má negativní vliv na celkový spánek.

 

Potlačení melatoninu

Modré světlo je obsaženo ve slunečním světle, tudíž bezprostředně dopadá na lidský biorytmus. Díky tomu pak tělo ztrácí melatonin, který se tvoří zejména za tmy a tím reguluje usínání a fáze spánku. Tím vzniká problém s oddálení usnutí a snížení celkové kvality spánku. Pokud máte problém s usínáním, doporučuje odložit tablet či smartphone daleko od postele nejméně 3h před uložením ke spánku.

Tuto funkci plní i svítidla a je důležité, která svítidla vám doma svítí, i ta působí na lidský oragnismus ve smyslu" působení modrého světla"

Celkově nejsou do interiéru, obýváku doporučována světla s barvou chromatičnosti nad 4000K. V interiérech, domácím prostředí doporučujeme teplotu barvy od 2700K- 4000K. Nebo použít svítidla, která mají filtr zabudovaný ve svítidle, jako například svítidla od výrobce DALEN.

 

 

Top svítidla DALEN

Chytrá LED svítidla, která prozáří Váš interiér a zaujmou moderními technologiemi a originálním zpracováním. V naší nabídce naleznete svítidla s klasickým difuzorem i v provedení Star Sky - s efektem hvězdné oblohy. Vybrat si můžete svítidla ovládaná dálkovým ovladačem nebo svítidla s technologií wi-fi, která nastavíte i pomocí chytrého telefonu či tabletu. Svítidla Dalen jsou inovativní a nepřehlédnutelná. Vyberte si jedinečné a exkluzivní svítidlo, které bude třešničkou na dortu ve vašem interiéru.

©2016 luxo.cz