Historie firmy

O společnosti LuxoProfi 

Vznik společnosti

Naše firma vzešla z projektu OSVČ Petr Jirčík a SECOMA, spol. s r.o., kde působila od roku 1998 v oblasti slaboproudu a silnoproudu. Firma má bohaté zkušenosti v zajištění kompletních dodávek a realizací požárních, zabezpečovacích a kamerových systémů a osvětlení.

ROKY 1995 - 1998 po založení mezi naše největší zákazníky v oblasti dodávek silno i slaboproudých realizací patřili

Budova Svobodná Evropa

hotel_esplanade     Kompletní zabezpečovací systémy, zabezpečení obrazů              

 • Společnost ProMoPro - slaboproudé, silnoproudé práce, kompletní servisní práce na pojezdových, vjezdových branách
 • Hotel Esplanade - kompletní EZS
 • Rozhodčí soud Praha
 • Řada soukromých firem a drobných podniků

SECOMA, spol s r.o.

S rostoucím počtem zakázek jsme se rozhodli založit v roce 1998 společnost SECOMA spol. s r.o., která zajišťovala instalace  a dodávky zabezpečovacích, komunikačních a automatizačních  systémů. Realizovala elektronická zabezpečení domů a kamerové systémy včetně osvětlení.

Společnost se účastnila stavebních a technických veletrhů.

V této době společnost vyhrála výběrové řízení jako dodavatel komplexního zabezpečení v několika českých věznicích.

Práce na zakázkách byla převážně v činnostech perimetrického zajištění objektů na bázi optických vláken a s tím navazující kamerové a světelné systémy (např.  montáže osvětlovacích těles , požární systémy, mechanické zajištění, žiletkový drát)

zabezpeceni_oracov  kamery_oracov            

REALIZACE VĚZNIC: Jiřice, Oráčov, Kynšperk nad Ohří, Ruzyně ad..            

 

Založení e-shopu

V roce 2007 byl založen e-shop led-zarovky-osvetleni.cz , který jsme přejmenovali na současný luxo.cz.

Od té doby se věnujeme převážně systému LED, od samého začátku jsme důvěřovali budoucnosti technologii LED osvětlení a soustředili jsme se na prodej kvalitních LED žárovek, zdrojů LED osvětlení a veškerého příslušenství s důrazem na špičkovou kvalitu, která značně převyšuje tu „supermarketovou“.

V roce 2012 jsme se stali profesionálním partnerem a distributorem LED společnosti VERBATIM pro ČR, která ve spojení s Mitsubishi Chemical Holdings Group je neporazitelnou jedničkou v oblasti LED technologií.

 

Spolupráce

V roce 2013 jsme navázali partnerství s výrobci svítidel PHILLIPS, Schmachtl, DEoS, Leding the Life, Massive, HALLA a dalšími, tímto krokem jsme rozšířili naše působení i o projekty především s LED svítidly.

Od roku 2014 spolupracujeme s výrobcem Schreder  a Artechnic - Schréder A.s.  a s jejich výrobky můžeme zákazníkovi nabídnout nejnovější technologie v oblasti LED svítidel především v obchodních a průmyslových objektech.  (případová studie- osvětlení kostela, bezpečnostní napojení a řízení LED svítidel budova ČD Telematiky)

Lipová 02   Lipová 01

Projekt a realizace osvětlení Kostela sv Šimona a Judy v Lipové

V tuto chvíli  celou činnost zastřešuje společnost LUXOPROFI spol. s r.o., která je schopna svým partnerům a zákazníkům poskytnout kompletní dodávky materiálů, svítidel včetně odborných elektroinstalací. Firma LUXOPROFI, spol. s r.o. je přímým dovozcem několika značek v oblasti LED svítidel a zdrojů.

Návrhy osvětlení včetně montáží realizujeme na vysoké úrovni, zpracujeme projekt pro interiéry, exteriéry i veřejné komunikace.

 

Realizace

obchody_svetla    Osvětlení prodejny "od projektu po realizaci"

osvetleni_prodejny    Realizace osvětlení obchod s čokoládou

dbk_3    Realizace projektu nového osvětlení DBK Budějovická

Zajišťujeme

 • Velkoobchodní, maloobchodní prodej LED svítidel, led zdrojů, elektromateriálu a dalšího příslušenství, zboží můžete jednoduše nakoupit přes e-shop či přes velkoobchodní kanál se slevou
 • Návrhy osvětlení, výpočty osvětlení dle norem pro průmysl, poradenské služby
 • Výroba svítidel na zakázku- spolupráce s českými  výrobci svítidel,  design návrhy, architektura
 • Velkoobchodní prodej elektromateriálu- zajistíme kompletní dodávky od kabelu po jističe přímo na Vaši stavbu
 • Vlastní zakázky, projekty- od vyhledání zákazníka až po realizaci montáž
 • Silnoproudý, slaboproudý práce, návrhy dodávky EZS….Ostatní na stránkách www.luxoprofi.cz

 

Jsme s Vámi

 • Od počátečního návrhu přes zpracování zadání, vypracování cenových kalkulací případně nabídek do VŘ,
 • Zajistíme výkresové dokumentace včetně zpracování studie případně převzetí zadávacího projektu jeho úpravy případné opravy rozkreslení detailní prováděcí dokumentace až po DSP,
 • Zajištění smluvních vztahů dodávek a subdodávek, dodávka materiálu, odborná instalace s průběžnou kontrolou a řízením během výstavby,
 • Zaškolení koncových uživatelů a zástupců investora předání zakázky včetně vypracování konkrétních manuálů a protokolů, zkušební provoz,
 • Záruční   a pozáruční servis.

 

Naším cílem je vycházet z potřeb zákazníka a nabídnout adekvátní produkt a službu  hlavně proto,  aby zákazník již nepotřeboval hledat jiného partnera a mohl se plně spolehnout na nás.

 

Naše vize se rázem ukázala jako správná a jen díky kvalitě, na kterou se soustředíme, jsme vám schopni poskytnout mnohé záruky a garance, které si běžní prodejci nemohou dovolit, neboť jim to kvalita jejich produktů nedovoluje. Naší vizí je tak i nadále zaměření na co nejkvalitnější produkty v oblasti LED osvětlení, špičkové služby a maximální podpora pro všechny, kteří to v souvislosti s našimi produkty potřebují.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení