Dodatečná SLEVA 30% kupón "sleva30"

Historie firmy

O společnosti LuxoProfi 

Vznik společnosti

Naše firma vzešla z projektu OSVČ Petr Jirčík a SECOMA, spol. s r.o., kde působila od roku 1998 v oblasti slaboproudu a silnoproudu. Firma má bohaté zkušenosti v zajištění kompletních dodávek a realizací požárních, zabezpečovacích a kamerových systémů a osvětlení.

ROKY 1995 - 1998 po založení mezi naše největší zákazníky v oblasti dodávek silno i slaboproudých realizací patřili

Budova Svobodná Evropa

hotel_esplanade     Kompletní zabezpečovací systémy, zabezpečení obrazů              

 • Společnost ProMoPro - slaboproudé, silnoproudé práce, kompletní servisní práce na pojezdových, vjezdových branách
 • Hotel Esplanade - kompletní EZS
 • Rozhodčí soud Praha
 • Řada soukromých firem a drobných podniků

SECOMA, spol s r.o.

S rostoucím počtem zakázek jsme se rozhodli založit v roce 1998 společnost SECOMA spol. s r.o., která zajišťovala instalace  a dodávky zabezpečovacích, komunikačních a automatizačních  systémů. Realizovala elektronická zabezpečení domů a kamerové systémy včetně osvětlení.

Společnost se účastnila stavebních a technických veletrhů.

V této době společnost vyhrála výběrové řízení jako dodavatel komplexního zabezpečení v několika českých věznicích.

Práce na zakázkách byla převážně v činnostech perimetrického zajištění objektů na bázi optických vláken a s tím navazující kamerové a světelné systémy (např.  montáže osvětlovacích těles , požární systémy, mechanické zajištění, žiletkový drát)

zabezpeceni_oracov  kamery_oracov            

REALIZACE VĚZNIC: Jiřice, Oráčov, Kynšperk nad Ohří, Ruzyně ad..            

 

Založení e-shopu

V roce 2007 byl založen e-shop led-zarovky-osvetleni.cz , který jsme přejmenovali na současný luxo.cz.

Od té doby se věnujeme převážně systému LED, od samého začátku jsme důvěřovali budoucnosti technologii LED osvětlení a soustředili jsme se na prodej kvalitních LED žárovek, zdrojů LED osvětlení a veškerého příslušenství s důrazem na špičkovou kvalitu, která značně převyšuje tu „supermarketovou“.

V roce 2012 jsme se stali profesionálním partnerem a distributorem LED společnosti VERBATIM pro ČR, která ve spojení s Mitsubishi Chemical Holdings Group je neporazitelnou jedničkou v oblasti LED technologií.

 

Spolupráce

V roce 2013 jsme navázali partnerství s výrobci svítidel PHILLIPS, Schmachtl, DEoS, Leding the Life, Massive, HALLA a dalšími, tímto krokem jsme rozšířili naše působení i o projekty především s LED svítidly.

Od roku 2014 spolupracujeme s výrobcem Schreder  a Artechnic - Schréder A.s.  a s jejich výrobky můžeme zákazníkovi nabídnout nejnovější technologie v oblasti LED svítidel především v obchodních a průmyslových objektech.  (případová studie- osvětlení kostela, bezpečnostní napojení a řízení LED svítidel budova ČD Telematiky)

Lipová 02   Lipová 01

Projekt a realizace osvětlení Kostela sv Šimona a Judy v Lipové

V tuto chvíli  celou činnost zastřešuje společnost LUXOPROFI spol. s r.o., která je schopna svým partnerům a zákazníkům poskytnout kompletní dodávky materiálů, svítidel včetně odborných elektroinstalací. Firma LUXOPROFI, spol. s r.o. je přímým dovozcem několika značek v oblasti LED svítidel a zdrojů.

Návrhy osvětlení včetně montáží realizujeme na vysoké úrovni, zpracujeme projekt pro interiéry, exteriéry i veřejné komunikace.

 

Realizace

obchody_svetla    Osvětlení prodejny "od projektu po realizaci"

osvetleni_prodejny    Realizace osvětlení obchod s čokoládou

dbk_3    Realizace projektu nového osvětlení DBK Budějovická

Zajišťujeme

 • Velkoobchodní, maloobchodní prodej LED svítidel, led zdrojů, elektromateriálu a dalšího příslušenství, zboží můžete jednoduše nakoupit přes e-shop či přes velkoobchodní kanál se slevou
 • Návrhy osvětlení, výpočty osvětlení dle norem pro průmysl, poradenské služby
 • Výroba svítidel na zakázku- spolupráce s českými  výrobci svítidel,  design návrhy, architektura
 • Velkoobchodní prodej elektromateriálu- zajistíme kompletní dodávky od kabelu po jističe přímo na Vaši stavbu
 • Vlastní zakázky, projekty- od vyhledání zákazníka až po realizaci montáž
 • Silnoproudý, slaboproudý práce, návrhy dodávky EZS….Ostatní na stránkách www.luxoprofi.cz

 

Jsme s Vámi

 • Od počátečního návrhu přes zpracování zadání, vypracování cenových kalkulací případně nabídek do VŘ,
 • Zajistíme výkresové dokumentace včetně zpracování studie případně převzetí zadávacího projektu jeho úpravy případné opravy rozkreslení detailní prováděcí dokumentace až po DSP,
 • Zajištění smluvních vztahů dodávek a subdodávek, dodávka materiálu, odborná instalace s průběžnou kontrolou a řízením během výstavby,
 • Zaškolení koncových uživatelů a zástupců investora předání zakázky včetně vypracování konkrétních manuálů a protokolů, zkušební provoz,
 • Záruční   a pozáruční servis.

 

Naším cílem je vycházet z potřeb zákazníka a nabídnout adekvátní produkt a službu  hlavně proto,  aby zákazník již nepotřeboval hledat jiného partnera a mohl se plně spolehnout na nás.

 

Naše vize se rázem ukázala jako správná a jen díky kvalitě, na kterou se soustředíme, jsme vám schopni poskytnout mnohé záruky a garance, které si běžní prodejci nemohou dovolit, neboť jim to kvalita jejich produktů nedovoluje. Naší vizí je tak i nadále zaměření na co nejkvalitnější produkty v oblasti LED osvětlení, špičkové služby a maximální podpora pro všechny, kteří to v souvislosti s našimi produkty potřebují.