Potřebujete navrhnout řešení?

Návrhy osvětlení bytů, domů a kanceláří provádíme  zdarma

Provádíme kvalitní návrhy osvětlení bytů, domů, kanceláří i průmyslových objektů, které následně realizujeme.  Zákazníkovi přinášíme užitek v podobě praxe a odbornosti, do svých návrhů zapojujeme selský rozum a kvalitní řešení spojené s ovládáním a elektroinstalací.  

Máme bohaté zkušenosti od roku 1998 s vývojem různých technologií.  Zákazník a jeho vize je pro nás na prvním místě, vycházíme z potřeb a možností každého klienta. Jsme schopni komplexně navrhnout světelný projekt s elektroinstalací pro byt, rodinný dům i kanceláře a komerční objekty s následnou revizí.

Za dlouhé roky máme vybudované solidní obchodní přátelství s výrobci a tím garantujeme slušné  a rychlé nejen obchodní jednání.

Pracujeme s více jak 20 dodavateli proto najdeme vždy řešení, které je ušité na Vaše potřeby.

Se zákazníkem vedeme osobní schůzky, svítidla jsme schopni zapůjčit či předvést na místě.
 

Provádíme kompletní elektroinstalace, řízení a ovládání svítidel,  stmívání svítidel, zaučíme i Vašeho elektrikáře. Pro truhláře připravíme kompletní sestavení LED systémů profilů a LED pásků dle výkresů, stačí jen instalovat na místě. Jsme schopni navrhnout celý systém ovládání, zapojit domovní telefony, videotelefony a  bezpečnostní prvky.
     
Návrhy osvětlení provádíme zdarma, věříme, že se vám naše spolupráce bude líbit a tím projekt dovedeme ke zdárnému konci. Světelné projekty  a výpočty veřejného osvětlení pro obce, pasporty jsou zpoplatněny, více informací proběhne na předem domluvené osobní schůzce.

Tyto projekty vede  kolega, odborný garant  pan  ing. Petr  Míka, který se zabývá problematikou veřejného osvětlení, systémů SMART city a vede   projekty průmyslového osvětlení.  Pokud máte zájem o nezávaznou osobní schůzku, řešíte některou ze záležitostí a nevíte postupy, obraťte se na nás  na tel.:  paní Jirčíková Jitka 777 820 870

 *
 *
 *
 *
*
captchaZobrazit jiný kód