Úvod / Aktuality / Jak jednoduše osvětlit zahradu a ušetřit? Podívejte se s námi na nějaké tipy.
Kategorie
Výrobci
Kontaktujte nás hned

+420 734 766 497
+420 725 810 599

info@luxo.cz

 

Navštivte náš showroom:

Pod Vinicí 409/27
Praha 4, Modřany

 

Otevírací doba

Po 830 - 1700
Út 830 - 1700
St 830 - 1830
Čt 830 - 1700
Pá 830 - 1500

Výhody nákupu u nás
  • DOPRAVA nad 3000,- Kč zdarma!
  • slevy pro montážníky
  • odběr na prodejně
  • komplexní řešení na míru       

Jak jednoduše osvětlit zahradu a ušetřit? Podívejte se s námi na nějaké tipy.

Jak jednoduše osvětlit zahradu a ušetřit? Podívejte se s námi na nějaké tipy. - Luxo.cz    Stylové osvětlení za hubičku. Solární svítidla...
Luxo

UŚETŘÍTE

Pokud chcete ušetřit pouze za nákup svítidel a již mít provoz zadarmo, vyzkoušejte některá ze solárních svítidel. V tuto chvíli nebudete muset řešit žádné náklady za elektrickou energii. Samotná solární svítidla mají i malé výkony a jsou v LED provedení.

SNADNÁ MONTÁŽ

Solární svítidla můžete použít, jak nástěnná na fasádu domu, tak třeba pro osvětlení chodníčků se zápichem do země. Nepotřebujete ani přívodní kabely a řešit, kudy přivést elektrickou energii. Šetříte energii i práci na zahradě. Montáž nebo instalace tak je velice rychlá a jednoduchá. Solární svítidla nepřipojujete k síti 230V, může to tak provádět i laik, jsou bezpečná.

      

BEZÚDRŽBOVÁ

Solární svítidla mají zabudované solární panely, někde jsou součástí a u některých svítidel jej můžete rozdělit. Je důležité panel nebo svítidlo umístit na vhodné místo s dostatečným přísunem světla. Jakmile se setmí, svítidlo se rozsvítí.

BEZPEČNOST

Zajímavé a výhodné jsou i solární svítidla spojená s pohybovým senzorem, v tu chvíli, kdy je pod ním pohyb, rozsvítí se. Výborná a praktická věc z pohledu bezpečnosti na nepřístupných cestičkách u domu či chalupy.

DESIGN V ZAHRADĚ

Solární svítidla jsou  pěkná, designová a můžete, tak vnést do zahrady trochu netradičních prvků. Kombinace barev RGB i tvarů je bezpočet. Navštivte náš eshop, nebo přijďte na prodejnu, rádi vám poradíme.

      

©2016 luxo.cz