Úvod / Poradna / Jak vybrat správnou lampičku
Kategorie
Výrobci
Kontaktujte nás hned

+420 734 766 497
+420 725 810 599

info@luxo.cz

 

Výdej zásilek:

Pod Vinicí 409/27
Praha 4, Modřany

 

Otevírací doba prodejny od 10.5.2021 OTEVŘENO

Po 830 - 1700
Út 830 - 1700
St 830 - 1830
Čt 830 - 1700
Pá 830 - 1500

Výhody nákupu u nás
  • DOPRAVA nad 2500,- Kč zdarma!
  • slevy pro montážníky
  • věrnostní program pro stálé zákazníky
  • odběr na prodejně
  • komplexní řešení na míru    
  • ONLINE návrh ZDARMA  

Jak vybrat správnou lampičku

Luxo

Lampy, lampičky jsou dnes již nepostradatelným doplňkem našich interiérů. Píši „doplňkem“, jelikož centrální svítidlo by mělo být v každé místnosti a světlo z lampičky poskytuje komfort pro činnost, kterou děláme jako psaní, čtení, navození příjemné atmosféry.

Dnes máme na výběr spoustu lampiček, skutečně designové kousky, pracovní - technické lampy, dětské lampičky pro předškoláky s motivy pohádkových postaviček, lampičky s klipy či lampičky s dobíjením přes USB a přenosné.

Velké rozdíly jsou ve svítivosti a teplotě chromatičnosti- tedy barvě světla. Nabízíme LED lampy s možností regulace barvy světla od teplé bílé až po chladnou studenou.

Lampy se stmíváním a lampy s RGB podsvícením.

Návod, jak postupovat při nákupu správné lampy:

• Zvažte, rozmyslete si, kde bude lampa umístěna- kolik potřebuji místa? Potřebuji lampu na stůl  tedy stolní lampu, na poličku- s klipem, s ohebným ramenem?

• Určit, na co přesně lampičku potřebuji – co bude osvětlovat? Lampa vodná na čtení u postele, lampa pracovní na pracovní stůl, lampa dětská- bezpečná k postýlce, lampička na cesty- přenosnou a lehkou.

Jaké funkce potřebuji?  Stmívání, regulaci barvy teploty světla- což je velice příjemné i praktické, chvíli pracuji při pracovním světle a pak si mohu navodit intimní atmosféru v místnosti. - Lampičku s USB portem pro nabíjení mobilu, - S dotykovým ovládáním, - flexibilním ramenem- otáčecí, nebo jen otočná základna - lampičky přenosné- nabíjecí, - S displejem - kalendářem či budíkem a teploměrem.

Pak jen stačí, dle těchto instrukcí, vybrat si lampičku z naší nabídky- na výběr máme různé barvy- lampy v bílé, lampy černélampičky stříbrné.

Lampy kovové, plastové, bezpečné pro děti.

Lampičky jsou v provedení LED- zaručí vám velkou úsporu a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Navštivte náš showroom, lampy si zde můžete prohlédnout a vyzkoušet.

Těšíme se na vás, Vaše Luxo

©2016 luxo.cz