Úvod / Poradna / Jaká svítidla vybrat do garsonky?
Kategorie
Výrobci
Kontaktujte nás hned

+420 734 766 497
+420 725 810 599

info@luxo.cz

 

Výdej zásilek:

Pod Vinicí 409/27
Praha 4, Modřany

 

Otevírací doba prodejny od 10.5.2021 OTEVŘENO

Po 830 - 1700
Út 830 - 1700
St 830 - 1830
Čt 830 - 1700
Pá 830 - 1500

Výhody nákupu u nás
  • DOPRAVA nad 2500,- Kč zdarma!
  • slevy pro montážníky
  • věrnostní program pro stálé zákazníky
  • odběr na prodejně
  • komplexní řešení na míru    
  • ONLINE návrh ZDARMA  

Jaká svítidla vybrat do garsonky?

Luxo

Sháníte levná svítidla do garsonky 20m2?

Podívejte se na naši nabídku.

Sháníte světla, která jsou levná, ale přesto funkční?

1. Světlo do chodby

Chodbičky bývají malé a úzké zde stačí jedno přisazené svítidlo nebo LED pásek v profilu.  Do podhledu můžete instalovat i několik menších bodových světélek.

      

 

2. WC a koupelna

Zde nesmí chybět svítidlo stropní a nástěnné k zrcadlu. Pokud zde máte sádrokartonový podhled, zvolte zapuštěné podhledové světlo. Jsou k dostání kulatá i hranatá. Jednoduchým a minimalistických řešením je ALU zapuštěný profil s LED pásekm.

      

   

Podhledové svítidlo s IP krytím do koupelny a vlhka                                    Nástěnné koupelnové svítidlo nad zrcadlo

3. Velký pokoj a kuchyň jsou většinou spojené v jednu místnost.

Svítidlo do obýváku nemusí vypadat lacině, ale musí být funkční a pěkná, přeci jen jde o pokoj kam si přivedete i hosty a návštěvu. Zde můžete vybírat z designových kousků, které jsou cenově dostupné a udělají Vám parádu. Musíte i přesto myslet na jednotné propojený a design všech svítidel v místnosti.

    

 

Svítidlo nastavitelné dálkovým ovladačem                                                                Závěsné svítidlo do prostoru

Pokuj chcete byt pronajímat a nechcete příliš investovat zvolte poměr cena/ výkon třeba LED svítidlo z odolného plastu, které i přesto vypadá minimalisticky a pohodově.

         

Většina garsonek mají spojený obývací pokoj s ložnicí, pokud máte možnost oddělit spací kout od pokoje, nezapomeňte na lampu k posteli nebo nástěnné lampičky ke čtení. Myslete, že i tak nebudete chtít pořád svítit jen jedním stropním světlem, ale navodit relax pohodu při čtení nebo koukání na TV.

   

4. Kuchyń a kuchyňský kout

Nesmíte zapomenout na světlo pod kuchyňskou linkou. Zde použijte hotová přisazená podlinková světla a nebo Alu lištu s led páskem, která se dá jednoduše přilepit Pokud je v kuchyni místo je potřeba mít světlo i nad jídelním stolem.

        

 

©2016 luxo.cz