Úvod / Návrhy řešení
Kategorie
Výrobci
Kontaktujte nás hned

+420 734 766 497
+420 725 810 599

info@luxo.cz

 

Navštivte náš showroom:

Pod Vinicí 409/27
Praha 4, Modřany

 

Otevírací doba

Po 830 - 1700
Út 830 - 1700
St 830 - 1830
Čt 830 - 1700
Pá 830 - 1500

Výhody nákupu u nás
  • DOPRAVA nad 3000,- Kč zdarma!
  • slevy pro montážníky
  • odběr na prodejně
  • komplexní řešení na míru       

Návrhy řešení

Návrhy řešení - Luxo.cz    Potřebujete navrhnout řešení?
Luxo

Potřebujete navrhnout řešení?

Návrhy osvětlení bytů, domů a kanceláří provádíme  zdarma

Provádíme kvalitní návrhy osvětlení bytů, domů, kanceláří i průmyslových objektů, které následně realizujeme.  Zákazníkovi přinášíme užitek v podobě praxe a odbornosti, do svých návrhů zapojujeme selský rozum a kvalitní řešení spojené s ovládáním a elektroinstalací.  

Máme bohaté zkušenosti od roku 1998 s vývojem různých technologií.  Zákazník a jeho vize je pro nás na prvním místě, vycházíme z potřeb a možností každého klienta. Jsme schopni komplexně navrhnout světelný projekt s elektroinstalací pro byt, rodinný dům i kanceláře a komerční objekty s následnou revizí.

Za dlouhé roky máme vybudované solidní obchodní přátelství s výrobci a tím garantujeme slušné  a rychlé nejen obchodní jednání.

Pracujeme s více jak 20 dodavateli proto najdeme vždy řešení, které je ušité na Vaše potřeby.

  • Před každým projektem je  sběr informací – poptávka  klienta a zjištění stavu, jak a co zákazník požaduje, v jaké fázi jsme?   Elektroinstalace  je již hotová, nebo jsme ve fázi projektu?
  • Pak následuje dodání dokumentace- projekt domu, bytu, fotky, případná osobní návštěva.
  • Následují výpočty a návrhy osvětlení pro daný prostor, dostanete od nás návrhy svítidel- fotky, dokumentaci, případně si můžete svítidla prohlédnout u nás na showroomu.
  • Po odsouhlasení produktové a cenové nabídky dodáváme zboží, případně dle určeného termínu provádíme odbornou instalaci.

Se zákazníkem vedeme osobní schůzky, svítidla jsme schopni zapůjčit či předvést na místě.
 

Provádíme kompletní elektroinstalace, řízení a ovládání svítidel,  stmívání svítidel, zaučíme i Vašeho elektrikáře. Pro truhláře připravíme kompletní sestavení LED systémů profilů a LED pásků dle výkresů, stačí jen instalovat na místě. Jsme schopni navrhnout celý systém ovládání, zapojit domovní telefony, videotelefony a  bezpečnostní prvky.
     
Návrhy osvětlení provádíme zdarma, věříme, že se vám naše spolupráce bude líbit a tím projekt dovedeme ke zdárnému konci. Světelné projekty  a výpočty veřejného osvětlení pro obce, pasporty jsou zpoplatněny, více informací proběhne na předem domluvené osobní schůzce.

Tyto projekty vede  kolega, odborný garant  pan  ing. Petr  Míka, který se zabývá problematikou veřejného osvětlení, systémů SMART city a vede   projekty průmyslového osvětlení.  Pokud máte zájem o nezávaznou osobní schůzku, řešíte některou ze záležitostí a nevíte postupy, obraťte se na nás  na tel.:  paní Jirčíková Jitka 777 820 870

©2016 luxo.cz