Úvod / O nás
Kategorie
Výrobci
Kontaktujte nás hned

+420 734 766 497
+420 725 810 599

info@luxo.cz

 

Výdej zásilek:

Pod Vinicí 409/27
Praha 4, Modřany

 

Otevírací doba prodejny od 10.5.2021 OTEVŘENO

Po 830 - 1700
Út 830 - 1700
St 830 - 1830
Čt 830 - 1700
Pá 830 - 1500

Výhody nákupu u nás
 • DOPRAVA nad 2500,- Kč zdarma!
 • slevy pro montážníky
 • věrnostní program pro stálé zákazníky
 • odběr na prodejně
 • komplexní řešení na míru    
 • ONLINE návrh ZDARMA  

O nás

Luxo

O SPOLEČNOSTI LUXOPROFI, SPOL. S. R. O.

 

VZNIK

 Naše firma vzešla z projektu OSVČ Petr Jirčík a SECOMA, spol. s r.o., kde působila od roku 1998 v oblasti slaboproudu a silnoproudu. Firma má bohaté zkušenosti v zajištění kompletních dodávek a realizací požárních, zabezpečovacích a kamerových systémů a osvětlení.
 

ROKY 1995 - 1998

NEJVĚTŠÍ ZÁKAZNÍCI
 

Budova Svobodná Evropa

prováděli jsme zde kompletní kamerové systémy

Společnost ProMoPro

slaboproudé, silnoproudé práce, kompletní servisní práce na pojezdových, vjezdových branách

Hotel Esplanade

kompletní EZS

Rozhodčí soud Praha

Řada soukromých firem a drobných podniků
 

SECOMA SPOL. S. R. O.

S rostoucím počtem zakázek jsme se rozhodli založit v roce 1998 společnost SECOMA spol. s r.o., která zajišťovala instalace  a dodávky zabezpečovacích, komunikačních a automatizačních  systémů.

Realizovala elektronická zabezpečení domů a kamerové systémy včetně osvětlení.

Společnost se účastnila stavebních a technických veletrhů.

V této době společnost vyhrála výběrové řízení jako dodavatel komplexního zabezpečení v několika českých věznicích.

Práce na zakázkách byla převážně v činnostech perimetrického zajištění objektů na bázi optických vláken a s tím navazující kamerové a světelné systémy (např.  montáže osvětlovacích těles , požární systémy, mechanické zajištění, žiletkový drát)

REALIZACE VĚZNIC:  Jiřice, Oráčov, Kynšperk nad Ohří, Ruzyně ad.

 

 

ZALOŽENÍ ESHOPU

V roce 2007 byl založen e-shop led-zarovky-osvetleni.cz , který jsme přejmenovali na současný luxo.cz.

Od té doby se věnujeme převážně systému LED, od samého začátku jsme důvěřovali budoucnosti technologii LED osvětlení a soustředili jsme se na prodej kvalitních LED žárovek, zdrojů LED osvětlení a veškerého příslušenství s důrazem na špičkovou kvalitu, která značně převyšuje tu „supermarketovou“.

V roce 2012 jsme se stali profesionálním partnerem a distributorem LED společnosti VERBATIM pro ČR, která ve spojení s Mitsubishi Chemical Holdings Group je neporazitelnou jedničkou v oblasti LED technologií.

 

 

ROZŠÍŘENÍ SPOLUPRÁCE

V roce 2013 jsme navázali partnerství s výrobci svítidel PHILLIPS, Schmachtl, DEoS, Leding the Life, Massive, HALLA a dalšími, tímto krokem jsme rozšířili naše působení i o projekty především s LED svítidly.

Od roku 2014 spolupracujeme s výrobcem Schreder  a Artechnic - Schréder A.s.  a s jejich výrobky můžeme zákazníkovi nabídnout nejnovější technologie v oblasti LED svítidel především v obchodních a průmyslových objektech.  (případová studie- osvětlení kostela, bezpečnostní napojení a řízení LED svítidel budova ČD Telematiky)

V tuto chvíli  celou činnost zastřešuje společnost LUXOPROFI spol. s r.o., která je schopna svým partnerům a zákazníkům poskytnout kompletní dodávky materiálů, svítidel včetně odborných elektroinstalací. Firma LUXOPROFI, spol. s r.o. je přímým dovozcem několika značek v oblasti LED svítidel a zdrojů.

 Návrhy osvětlení včetně montáží realizujeme na vysoké úrovni, zpracujeme projekt pro interiéry, exteriéry i veřejné komunikace.
Reference

 

ZAJIŠŤUJEME:

 • Velkoobchodní, maloobchodní prodej LED svítidel, led zdrojů, elektromateriálu a dalšího příslušenství, zboží můžete jednoduše nakoupit přes e-shop či přes velkoobchodní kanál se slevou
 • Návrhy osvětlení, výpočty osvětlení dle norem pro průmysl, poradenské služby
 • Výroba svítidel na zakázku- spolupráce s českými  výrobci svítidel,  design návrhy, architektura
 • Velkoobchodní prodej elektromateriálu- zajistíme kompletní dodávky od kabelu po jističe přímo na Vaši stavbu
 • Vlastní zakázky, projekty- od vyhledání zákazníka až po realizaci montáž
 • Silnoproudý, slaboproudý práce, návrhy dodávky EZS….

 

JSME S VÁMI

 • Od počátečního návrhu přes zpracování zadání, vypracování cenových kalkulací případně nabídek do VŘ,
 • Zajistíme výkresové dokumentace včetně zpracování studie případně převzetí zadávacího projektu jeho úpravy případné opravy rozkreslení detailní prováděcí dokumentace až po DSP,
 • Zajištění smluvních vztahů dodávek a subdodávek, dodávka materiálu, odborná instalace s průběžnou kontrolou a řízením během výstavby,
 • Zaškolení koncových uživatelů a zástupců investora předání zakázky včetně vypracování konkrétních manuálů a protokolů, zkušební provoz,
 • Záruční   a pozáruční servis.

 

Naším cílem je vycházet z potřeb zákazníka a nabídnout adekvátní produkt a službu  hlavně proto,  aby zákazník již nepotřeboval hledat jiného partnera a mohl se plně spolehnout na nás.

 

Naše vize se rázem ukázala jako správná a jen díky kvalitě, na kterou se soustředíme, jsme vám schopni poskytnout mnohé záruky a garance, které si běžní prodejci nemohou dovolit, neboť jim to kvalita jejich produktů nedovoluje. Naší vizí je tak i nadále zaměření na co nejkvalitnější produkty v oblasti LED osvětlení, špičkové služby a maximální podpora pro všechny, kteří to v souvislosti s našimi produkty potřebují.

©2016 luxo.cz