Úvod / Ostatní produkty / Zabezpečovací technika / Kamerové systémy / Video konvertory
Kontaktujte nás hned

+420 734 766 497
+420 725 810 599

info@luxo.cz

 

Navštivte náš showroom:

Pod Vinicí 409/27
Praha 4, Modřany

Otevírací doba:

22.1.2021- Zavřena prodejna i výdejna

Po 830 - 1700
Út 830 - 1700
St 830 - 1830
Čt 830 - 1700
Pá 830 - 1500

Výhody nákupu u nás
  • DOPRAVA nad 2500,- Kč zdarma!
  • slevy pro montážníky
  • věrnostní program pro stálé zákazníky
  • odběr na prodejně
  • komplexní řešení na míru    
  • ONLINE návrh ZDARMA  

Video konvertory

(34)
Vyberte parametry zboží
Filtrování podle výrobců
Skladem
Filtrování podle stavu Poslední kus Poslední kusy na skladě. Nedá se doobjednat. Novinka Novinka Výprodej Výprodej Sleva Sleva Akce Akce Snížená cena Doporučujeme Doporučujeme Připravujeme Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma k vybranému zboží XXL balení Výhodné XXL balení
Filtrování podle ceny
Výrobků na stranu: 32 64 96 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena

1 2
Převodník HDMI na HD-CVI Doprava zdarma Doprava zdarma
Doba dodání 2 -5 dní
Detail
HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 1080p, 16x Video, 1xCOM, ST,single i multimode, p Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
41 127,9 Kč
Detail
Převodník VGA na Video PAL do 1024x768 Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
1 944,5 Kč
Detail
Optický konvertor, 1x stereo audio v HiFi kvalitě, 4x I/O, SC/APC, vysílač Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
9 624,3 Kč
Detail
Převodník AHD/TVI/CVI na CVBS, do 1920x1080, 1x smyčkový vstup, 3x BNC Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
1 904,5 Kč
Detail
HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 1080p, 8x Video, 1xCOM, ST,single i multimode, pá Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
16 020,4 Kč
Detail
Video quad/switch,  8x AHD/TVI to HDMI/VGA/CVBS Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
3 617,9 Kč
Detail
Konvertor VGA+YPbPr+CVBS+audio  na HDMI, 1x VGA in, 1x YPrPb, 1x CVBS, 1x HDMI out. Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
1 932,4 Kč
Detail
Video quad/switch,  4x AHD/TVI to HDMI/VGA/CVBS Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
2 407,9 Kč
Detail
HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 1080p, 4x Video, 1xCOM, ST,single i multimode, pá Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
6 494,1 Kč
Detail
HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 1080p, 1x Video,ST,single i multimode, pár Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
1 538,4 Kč
Detail
Převodník AHD/TVI/CVI/CVBS na HDMI/VGA/CVBS, do 1920x1080, 1x smyčkový výstup, 2x BNC Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
3 080,7 Kč
Detail
Balun pasivní pro 16x AHD/HDCVI/HD-TVI/PAL do 4Mpix, rackmount 19", cena za 1ks Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
2 286,9 Kč
Detail
Video quad/switch,  16x AHD/TVI to HDMI/VGA/CVBS Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
9 300,1 Kč
Detail
Převodník HD-CVI 4M/AHD 5M/TVI 8M/CVBS na HDMI Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
1 971,1 Kč
Detail
Převodník PAL/NTSC/SECAM na PAL/NTSC, nastavení výstupu přepínačem Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
1 101,1 Kč
Detail
Převodník HD-CVI 8Mpix a CVBS na HDMI Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
1 971,1 Kč
Detail
HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 1080p, 2x Video, 1xCOM, ST,single i multimode, pá Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
4 762,6 Kč
Detail
HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 1080p, 1x Video, 1xCOM, ST,single i multimode, pá Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
3 031,1 Kč
Detail
Opto konvert. 2x Video, 2xCOM RS-232, pár Doprava zdarma Doprava zdarma
Na objednávku
8 783,4 Kč
Detail
©2016 luxo.cz