Úvod / Podle výrobce / ABB Classic

(2) test
ABB Classic

ABB je přední světovou společností působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňuje zákazníkům z oblasti průmyslu a distribuce energií zlepšit jejich výkonnost a současně snížit dopad jejich činností na životní prostředí.

ABB má více než 120letou tradici a její úspěch je dán zejména silným zaměřením na výzkum a vývoj podpořený sedmi výzkumnými centry po celém světě. Kótováno je na burzách v Zurichu, New Yorku a ve Stockholmu.

Organizačně je ABB rozčleněno do čtyř divizí: Elektrotechnické výrobky, Energetika, Automatizace výroby a pohony a Procesní automatizace.

ABB nabízí kompletní sortiment výrobků a systémů nízkého a vysokého napětí, včetně modulárních rozvoden, výrobků distribuční automatizace, rozváděčů, vypínačů, přístrojových transformátorů a senzorů, výrobků pro řízení a kontrolu, domovní elektroinstalační materiál, montážní skříně a kabelážní systémy, včetně KNX systému pro řízení budov. Naše rozsáhlá nabídka zahrnuje i špičkový servis výrobků nízkého i vysokého napětí.

Výrobků na této stránce není mnoho, postupně jej doplňujeme. Pokud máte představu a víte co potřebujete, poptejte nás, jistě vám dokážeme od výrobce ABB sehnat cokoliv a to za příjemnou cenu.


Výrobků na stranu: 32 64 96 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena

©2016 luxo.cz