Úvod / Podle výrobce / SKROSS
Kontaktujte nás hned

+420 734 766 497
+420 725 810 599

info@luxo.cz

 

Navštivte náš showroom:

Pod Vinicí 409/27
Praha 4, Modřany

 

Otevírací doba

Po 830 - 1700
Út 830 - 1700
St 830 - 1830
Čt 830 - 1700
Pá 830 - 1500

Výhody nákupu u nás
  • DOPRAVA nad 3000,- Kč zdarma!
  • slevy pro montážníky
  • odběr na prodejně
  • komplexní řešení na míru       

SKROSS

(27) kvalita ze Švýcarska
SKROSS

SKROSS cestovní adaptéry. Globální úspěch s lokálním připojením!

SKROSS je švýcarská společnost, která je mnoho let lídrem na trhu v poskytování inovativních řešení pro cestovatele a jejich přenosnou elektroniku. SKROSS představuje švýcarskou inovaci. Výrobky SKROSS poskytují výkon a svobodu. Díky nim můžete používat všechna svá zařízení v různých zemích a na různých kontinentech světa a „rozumět si s elektřinou kdekoli“.

SKROSS je zárukou, že neztratíte spojení při svých cestách po Evropě, Asii, obou amerických kontinentech i jinde.

SKROSS má jeden, jasný cíl: být lídrem na globálním trhu pro vysoce kvalitní cestovní adaptéry.

V současné době sortiment výrobků zahrnuje cestovní adaptéry pro celý svět, včetně a nebo bez USB nabíjení, USB nabíječky a baterie, stejně tak jako praktické nabíjení a synchronizaci dat USB kabely nejen pro dnešní moderní cestování.

BEZPEČNÝ + JEDNODUCHÝ + ŠVÝCARSKÝ Použití mezinárodních standardů jako základ pro vývoj produktů V SKROSS je bezpečnost vždy ve středu celého vývoje a výrobního procesu. Normy definované Mezinárodní elektrotechnickou komisí (IEC) tvoří základ pro náš vývojový tým k vytvoření inovativních zařízení, které vám umožní přístup k energii kdekoli na světě. Systém propracované kontroly kvality doprovází každou výrobní fázi, zakončenou certifikačními postupy, které dokumentují shodu každého výrobku s normami IEC.

Jednoduché nabíjení - kdykoliv SKROSS zaručuje stále plně nabité baterie a zapojení s ním je jednoduché a komfortní - kdekoli na světě, na všech kontinentech.

Patentovaný systém výsuvných vidlic nazvaný all-in-one (vše v jednom) umožňující upravit vstupy adaptéru, aby odpovídaly standardům místních elektrických zásuvek, zajišťuje spojení ve více než 150 zemích světa. Zároveň produkty zůstávají nejvíce kompaktní a snadno použitelné v porovnání s ostatními. To je to, co dělá SKROSS unikátní. A ví to nejen milióny spokojených uživatelů, ale i mezinárodní poroty.

Výrobky SKROSS získaly řadu ocenění Red Dot Design a Produkt roku, které jsou výrazem uznání za jejich funkčnost i design. Švýcarská inovace s prstem na tepu doby SKROSS sídlo bylo vždy ve Švýcarsku. To znamená, že i dnes, každý SKROSS produkt je vyvinut ve Švýcarsku a splňuje všechny nejvyšší švýcarské normy kvality. Švýcarská invence a inovace je také známa po celém světě - nové, vysoce kvalitní produkty, zcela zaměřené na požadavky našich zákazníků. Takové jsou každý rok přidávány do produktového portfolia SKROSS.

Veškerá výroba je řešena výhradně přes partnerskou firmu Noventa, také se sídlem ve Švýcarsku. Její pobočka v Thajsku byla založena v roce 2008, je ISO-certifikovaná a vyrábí předměty pro známé světové značky, jako je Nestlé, Grohe, CWS a Bernina. Celý výrobní proces je řízen dle nejlepších světových standardů kvality týkajících se pracovních a sociálních podmínek.>

SKROSS - globální hráč ze Švýcarska

SKROSS dnes působí ve více než 100 zemích po celém světě, úspěšně upevňuje vedoucí postavení na trhu v oblasti vysoce kvalitního cestovního příslušenství. Výrobky jsou k dispozici od obchodů v bezcelních zónách na všech hlavních letištích, přes palubní nabídky předních leteckých společností, po mnoho maloobchodních prodejen a prodejních řetězců po celém světě.


Výrobků na stranu: 32 64 96 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena

USB nabíjecí autoadaptér , Midget Plus Novinka Novinka
Doba dodání 7 dní
346,7 Kč
Detail
©2016 luxo.cz