Úvod / Podle výrobce / SKROSS

(26) kvalita ze Švýcarska
SKROSS

<p>SKROSS cestovní adaptéry. Globální úspěch s lokálním připojením! <p><p>SKROSS je švýcarská společnost, která je mnoho let lídrem na trhu v poskytování inovativních řešení pro cestovatele a jejich přenosnou elektroniku. SKROSS představuje švýcarskou inovaci. Výrobky SKROSS poskytují výkon a svobodu. Díky nim můžete používat všechna svá zařízení v různých zemích a na různých kontinentech světa a „rozumět si s elektřinou kdekoli“. <p>SKROSS je zárukou, že neztratíte spojení při svých cestách po Evropě, Asii, obou amerických kontinentech i jinde. <p>SKROSS má jeden, jasný cíl: být lídrem na globálním trhu pro vysoce kvalitní cestovní adaptéry.<p> V současné době sortiment výrobků zahrnuje cestovní adaptéry pro celý svět, včetně a nebo bez USB nabíjení, USB nabíječky a baterie, stejně tak jako praktické nabíjení a synchronizaci dat USB kabely nejen pro dnešní moderní cestování.

BEZPEČNÝ + JEDNODUCHÝ + ŠVÝCARSKÝ Použití mezinárodních standardů jako základ pro vývoj produktů V SKROSS je bezpečnost vždy ve středu celého vývoje a výrobního procesu. Normy definované Mezinárodní elektrotechnickou komisí (IEC) tvoří základ pro náš vývojový tým k vytvoření inovativních zařízení, které vám umožní přístup k energii kdekoli na světě. Systém propracované kontroly kvality doprovází každou výrobní fázi, zakončenou certifikačními postupy, které dokumentují shodu každého výrobku s normami IEC.

Jednoduché nabíjení - kdykoliv SKROSS zaručuje stále plně nabité baterie a zapojení s ním je jednoduché a komfortní - kdekoli na světě, na všech kontinentech.

Patentovaný systém výsuvných vidlic nazvaný all-in-one (vše v jednom) umožňující upravit vstupy adaptéru, aby odpovídaly standardům místních elektrických zásuvek, zajišťuje spojení ve více než 150 zemích světa. Zároveň produkty zůstávají nejvíce kompaktní a snadno použitelné v porovnání s ostatními. To je to, co dělá SKROSS unikátní. A ví to nejen milióny spokojených uživatelů, ale i mezinárodní poroty.<p>Výrobky SKROSS získaly řadu ocenění Red Dot Design a Produkt roku, které jsou výrazem uznání za jejich funkčnost i design. Švýcarská inovace s prstem na tepu doby SKROSS sídlo bylo vždy ve Švýcarsku. To znamená, že i dnes, každý SKROSS produkt je vyvinut ve Švýcarsku a splňuje všechny nejvyšší švýcarské normy kvality. Švýcarská invence a inovace je také známa po celém světě - nové, vysoce kvalitní produkty, zcela zaměřené na požadavky našich zákazníků. Takové jsou každý rok přidávány do produktového portfolia SKROSS.<p>Veškerá výroba je řešena výhradně přes partnerskou firmu Noventa, také se sídlem ve Švýcarsku. Její pobočka v Thajsku byla založena v roce 2008, je ISO-certifikovaná a vyrábí předměty pro známé světové značky, jako je Nestlé, Grohe, CWS a Bernina. Celý výrobní proces je řízen dle nejlepších světových standardů kvality týkajících se pracovních a sociálních podmínek.<p><p>SKROSS - globální hráč ze Švýcarska <p>SKROSS dnes působí ve více než 100 zemích po celém světě, úspěšně upevňuje vedoucí postavení na trhu v oblasti vysoce kvalitního cestovního příslušenství. Výrobky jsou k dispozici od obchodů v bezcelních zónách na všech hlavních letištích, přes palubní nabídky předních leteckých společností, po mnoho maloobchodních prodejen a prodejních řetězců po celém světě.<p>


Výrobků na stranu: 32 64 96 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena

USB kabel Charge&#039;n Sync , délka 1m, micro USB konektor, pro nabíjení a přenos dat Novinka Novinka
Doba dodání 1-7
206,2 Kč
Detail
SKROSS USB kabel 2in1 Charge&#039;n Sync, délka 1m, micro USB a Apple Lightning combo konektor Novinka Novinka
Doba dodání 1-7
568,3 Kč
Detail
cestovní adaptér pro cizince v ČR, bílý Novinka Novinka
Doba dodání 1-7
232,0 Kč
Detail
alarm USB kabel SKROSS BUZZ Micro  Novinka Novinka
Doba dodání 1-7
801,3 Kč
Detail
©2016 luxo.cz