Úvod / Ostatní produkty / Chytrá domácnost
Kontaktujte nás hned

+420 734 766 497
+420 725 810 599

info@luxo.cz

 

Navštivte náš showroom:

Pod Vinicí 409/27
Praha 4, Modřany

 

Otevírací doba

Po 830 - 1700
Út 830 - 1700
St 830 - 1830
Čt 830 - 1700
Pá 830 - 1500

Výhody nákupu u nás
  • DOPRAVA nad 3000,- Kč zdarma!
  • slevy pro montážníky
  • odběr na prodejně
  • komplexní řešení na míru       

ROP-22 Rádiový přijímač do krabice; 2-kanálový; dvousměrný  - 1
ROP-22 Rádiový přijímač do krabice; 2-kanálový; dvousměrný  - 2
ROP-22 Rádiový přijímač do krabice; 2-kanálový; dvousměrný  - 3
ROP-22 Rádiový přijímač do krabice; 2-kanálový; dvousměrný - 1/3ROP-22 Rádiový přijímač do krabice; 2-kanálový; dvousměrný - 2/3ROP-22 Rádiový přijímač do krabice; 2-kanálový; dvousměrný - 3/3

ROP-22 Rádiový přijímač do krabice; 2-kanálový; dvousměrný

Rádiový přijímač ROP-22 je koncový prvek systému EXTA LIFE, který umožňuje nezávislé řízení jakýchkoli dvou zařízení / obvodů 230 V AC.
Kód: ROP-22
Záruka:2 roky
Doba dodání:Ihned na prodejně, expedujeme ještě dnes
1 366,1 Kč
1 129,0 Kč bez DPH
 
Popis produktu
Rádiový přijímač ROP-22 je koncový prvek systému EXTA LIFE, který umožňuje nezávislé řízení jakýchkoli dvou zařízení / obvodů 230 V AC. Je určen speciálním způsobem pro ovládání žárovek vybavených žárovkami, halogenovými, LED a kompaktními fluorescenčními CFL. Přijímač také pracuje se zdroji světla poháněnými toroidními transformátory a elektronickými. Kvůli 2 nezávislým výstupům pracuje ve spolupráci s lampami nebo nezávislou regulací dvou osvětlovacích obvodů. Obousměrná komunikace mezi přijímačem a řadičem zajišťuje, že mobilní aplikace vždy zobrazí aktuální stav přijímače. Takový způsob komunikace také umožňuje změnit vybrané parametry přijímače a dálkově přidávat vysílače (bez přístupu k přijímači). Kompletní algoritmus kódování rámců zajišťuje bezpečnostní kontrolu. Ovladač ROP-off 22 může být provozován paralelně od systémových vysílačů EXTA LIFE. Přijímač může zadat více vysílačů, které umožňují nezávislé ovládání několika míst. Přístroj je určen pro instalaci do montážních boxů pod zemí a na povrchovou montáž. Další drátové vstupy, které lze konfigurovat z regulátoru, zvyšují funkčnost ovládacího prvku. Přijímač implementoval funkci vzdálené aktualizace softwaru z regulátoru. Zařízení je určeno k instalaci do instalačních boxů pod zemí a na povrchovou montáž. Další drátové vstupy, které lze konfigurovat z regulátoru, zvyšují funkčnost ovládacího prvku. Přijímač implementoval funkci vzdálené aktualizace softwaru z regulátoru. Zařízení je určeno k instalaci do instalačních boxů pod zemí a na povrchovou montáž. Další drátové vstupy, které lze konfigurovat z regulátoru, zvyšují funkčnost ovládacího prvku. Přijímač implementoval funkci vzdálené aktualizace softwaru z ovladače.

Díky obousměrnému datovému přenosovému zařízení se automaticky aktualizuje životnost aplikace. Při odchodu z domova lze kdykoli zkontrolovat, zda je žehlička vypnutá, světlo zhaslo a žaluzie se zavřely.
Přijímač ROP-22 lze ovládat z mnoha různých vysílačů současně a zajistit tak maximální uživatelský komfort.
ROP-22 pracuje s tlačítky a spínači jakéhokoli tvaru a vzhledu. Stavový reléový výstup je plně konfigurovatelný během životnosti aplikace.
Pomocí přijímače může ROP-22 snadno ovládat domácí zařízení
ROP-22 umožňuje automatickou aktualizaci softwaru v zařízení. Díky tomu Automatizace nikdy stárne.
Technické specifikace
Stupeň krytí IP IP20
Série EXTA LIFE
Ke stažení

Exta life.pdf

Video
Odkaz
©2016 luxo.cz