Úvod / Aktuality / Textilní závěsná svítidla několik rad k výrobě
Kategorie
Výrobci
Kontaktujte nás hned

+420 734 766 497
+420 725 810 599

info@luxo.cz

 

Navštivte náš showroom:

Pod Vinicí 409/27
Praha 4, Modřany

 

Otevírací doba

Po 830 - 1700
Út 830 - 1700
St 830 - 1830
Čt 830 - 1700
Pá 830 - 1500

Výhody nákupu u nás
  • DOPRAVA nad 1000,- Kč zdarma!
  • slevy pro montážníky
  • věrnostní program pro stálé zákazníky
  • odběr na prodejně
  • komplexní řešení na míru    
  • ONLINE návrh ZDARMA  

Textilní závěsná svítidla několik rad k výrobě

Textilní závěsná svítidla několik rad k výrobě - Luxo.cz    vyrobte si svítidlo z kabelu ..na luxo Vám rádi poradíme
Luxo

U nás zakoupíte textilní kabel v metráži dle potřeby. Je potřeba počítat s průvěsy nebo omotávkami. Textilní kabely jsou k dostání v různých barvách, dekorech a průměrech. Některé obsahují baldachýny a svorky a některé mají i různá volitelná příslušenství.

1. Zvolte správný průměr textilního kabelu a jeho délku

Nestačí jen vybrat barvu, ale musíte správně zvolit průřez kabelem. V nabídce jsou průměry 2x0,75 a 3x0,75mm2. Délku volte podle potřeby, je však důležité myslet na různé průvěsy a omotávky, které vám pak v konečné fázi délku svítidla zkrátí.

Svítidlo můžete omotat okolo kovových předmětů, dřeva či připravených závěsů a vznikne dekorativní funkční prvek v místnosti.

      

2. Barva kabelu.

Jaké barevné kombinace je jen na Vás a vaší fantazii. Můžete kombinovat na jedno svítidlo až 20 kabelů a barev. V naší nabídce máme velký výběr barevných textilních kabelů od základní černé, bílé, hnědé módní zelené, ale i pastelové. Zajímavým dekorem jsou ZIGZAG motiv, který ve spojení s doplňky vytvoří retro svítidlo. Netradiční je speciální reflexní kabel, který při nasvícení vydrží ještě dlouho poskytovat dekorativní osvětlení.

  

3. Příslušenství a proč je důležité.

Bez objímek na žárovky a stropní krytky či lustr háčku se neobejdete. Svítidlo si tím upevníte ke stropu a jistíte proti vytržení. Zde je velký výběr a nespočet barev a tvarů, jaké můžete zvolit. Rádi Vám zašleme kalkulaci Online.

4. Žárovky do textilních svítidel.

Žárovku musíte zvolit podle objímky. Pokud potřebujete opravdu hodně světla, zvolte objímku se závitem E27 a pak můžete vybírat LED žárovky jako náhradu za klasické o výkonu 60W, 100W i 120W,  které nasvítí obývák, halu, prodejnu i restauraci. Pokud volíte výrobu lampičky či jiné dekorativní nasvícení můžete zvolit objímku E14- miňonku, která svítí méně.

RETRO žárovky se hodí do těchto textilních kabelů a můžete vybírat z velkého množství typů a dekorů.

5. Dbejte zvýšené opatrnosti při manipulaci se svítidly. Výroba svítidla není nějak složitá, přesto musíte dodržet základní principy s elektrikou. Pokud si nejste jisti, nemáte oprávnění svěřte zapojení odbornému elektrikáři.

 

©2016 luxo.cz