Úvod / Aktuality / Venkovní svítidla bezpečná na 24V
Kategorie
Výrobci
Kontaktujte nás hned

+420 734 766 497
+420 725 810 599

info@luxo.cz

 

Navštivte náš showroom:

Pod Vinicí 409/27
Praha 4, Modřany

 

Otevírací doba

Po 830 - 1700
Út 830 - 1700
St 830 - 1830
Čt 830 - 1700
Pá 830 - 1500

Výhody nákupu u nás
 • DOPRAVA nad 1000,- Kč zdarma!
 • slevy pro montážníky
 • věrnostní program pro stálé zákazníky
 • odběr na prodejně
 • komplexní řešení na míru    
 • ONLINE návrh ZDARMA  

Venkovní svítidla bezpečná na 24V

Venkovní svítidla bezpečná na 24V - Luxo.cz    Zahradní svítidla rychle a bezpečně! 5 let záruka a kvalitní zpracování. Žádný kout v zahradě nezůstane ve tmě.
Luxo

Venkovní svítidla na bezpečných 24V můžou se hodit pro rozsáhlé zahrady i malé balkony.

 • Velký výběr venkovních svítidel i výhodných sad svítidel PLUG Shine- Venkovní zápustná světla, světla sloupková, svítidla zemní, venkovní LED pásky
 • Napájení  bezpečných 24V
 • Jednoduchá instalace- kabely, spojky, transformátory v IP krytí
 • Jednoduché ovládání dálkovými ovladači nebo mobilní aplikací
 • 5 let záruka

Řešíte narychlo osvětlení zahrady a okolí domu a nechcete nic složitého? Podívejte se na Svítidla řady Plug Shine od německého výrobce Paulmann. Tyto sady jsou výborně kompatibilní se všemi doplňky a můžete si vybrat i různé typy osvětlení.

1. Zápustná svítidla pro příjezdovou komunikaci či cestičku Vybrat si můžete hned z několika typů svítidel, stačí pak jednoduchá instalace a lze ji provést bez jakýchkoli odborných znalostí - umístěte světla na požadované místo, připojte je pomocí kabelů a zapojte systém do externí zásuvky! Svítidla jsou na 24V a jednoduše je propojíte kabely. Svítidla i elektro příslušenství je v IP krytí IP44- IP68, všechna svítidla jsou vodotěsná.

       

 

2. Fasádní svítidla krásná dekorace pro Váš dům Svítidla svítí v barvách od teple bílé 3000K až po studenou 6500K. Vybrat si můžete i z barevných RGB. Dokoupit si můžete dálkové ovladače nebo jej ovládat přes mobil.

      

 

3. Sloupková světla do koutu zahrady nebo pro příjezdovou komunikaci Sloupková světla můžete zvolit z několika dekorů a v některých sadách je i bodec do země. Všechna svítidla Plug Shine jsou stmívatelná.

      

4. Dekorativní tvary jako svítidla v zahradě či na balkoně Dokonale doladí Váš venkovní koutek. Vybrat si můžete z tvarů koulí, krychlí nebo i stromku.

     

5. LED pásky a LED lineární světla na 24V pro venkovní použití Osvětlení si můžete sestavit sami, podle potřeby. Můžete si zvolit již nakombinované sady svítidel včetně transformátorů a kabelů. Dokoupit můžete různá ovládání.

  

6. Příslušenství a ovládání

         

 

          

 

Jednoduchá montáž bez složité přípravy ve 4 krocích:

©2016 luxo.cz