Úvod / Poradna / Zabezpečte svoji chalupu včas!
Kategorie
Výrobci
Kontaktujte nás hned

+420 734 766 497
+420 725 810 599

info@luxo.cz

 

Výdej zásilek:

Pod Vinicí 409/27
Praha 4, Modřany

 

Otevírací doba prodejny od 10.5.2021 OTEVŘENO

Po 830 - 1700
Út 830 - 1700
St 830 - 1830
Čt 830 - 1700
Pá 830 - 1500

Výhody nákupu u nás
  • DOPRAVA nad 2500,- Kč zdarma!
  • slevy pro montážníky
  • věrnostní program pro stálé zákazníky
  • odběr na prodejně
  • komplexní řešení na míru    
  • ONLINE návrh ZDARMA  

Zabezpečte svoji chalupu včas!

Zabezpečte svoji chalupu včas! - Luxo.cz    Nečekejte až vás zloděj překvapí, bezpečnostní prvky Vás nezrujnují..
Luxo

V tuto chvíli řada chalupářů opouští své chaloupky a chaty, vypne vodu, uzavře okenice případně odveze hodnotné věci a opouští na 4 měsíce celý tento objekt.

Na řadu přichází bezdomovci, kteří často hledají příbytky na přespání nebo lupiči, kteří si chatu vyberou a vyloupí ji.  Ikdyž si člověk říká, že nic drahého v chatě nenechá, tito zloději způsobí alespoň škodu rozbitím oken, dveří, plotu a pod. a to není vůbec levná záležitost.

Čtyři objekty z pěti jsou zabepečeny špatně- vyšlo v průzkumu MVCR.

Poradíme na co si dát pozor a co je pro zloděje překážka nebo , který systém Vás rychle upozorní.

Brány a ploty

Brána a plot je prvním stupněm zabezpečení. Pokud jsou vyšší a zloději je musí namáhavě přelézat, pak si to spíš rozmyslí a půjdou tam, kde to půjde jednodušeji. Přelézat i s lupem není úplně komfortní, takže raději zvolí přímější cestu – přes branku a bránu. Ani ty by tak neměly mít nejjednodušší zámky, které lze snadno vylomit.

Dalším překonáním překážky může být - LED reflektor s pohybovým čidlem - ten se při pohybu rozsvítí a zloděj se může leknout a utéci. Mám osobně vyzkoušeno, bohužel si vybral sousední chalupu. :(

 

Jak zjistíte, že se Vám někdo pohybuje po pozemku či zahradě? Překvapte ho FOTOPASTÍ s rozšířenými funkcemi např.  zaznamená pohyb na SD kartu a pokud do zařízení vložíte SIM kartu, tak je schopna obraz zaslat na mobilní telefon v době pohybu na pozemku. Montáž fotopasti je opravdu jednoduchá s použitím stahovacích pásků.

Uplatnění je široké a výhodou je možnost měnit stanoviště, přemísťovat fotopasti, jak potřebujete.

Dveře

Především je nutné pořídit certifikované bezpečnostní dveře, které odpovídají třetí nebo čtvrté bezpečnostní třídě. Odpovídají totiž jasně definovaným požadavkům pojišťoven.

„Kvalitní bezpečnostní dveře jsou vždy tuhé kovové konstrukce, s celoplošným krytím plechem, ocelovou kostrou a rozvorovým systémem. Dveře jsou obvykle zajištěny v deseti až dvaceti bodech a jsou vybaveny kvalitní bezpečnostní vložkou odolnou proti odvrtání, vyhmatání planžetou, vibračním planžetám.

Zde mohu doporučit použít i Dveřní senzor či okenní senzor- Dveřní/okenní senzor 2D05 je kompatibilní se zabezpečovacím systémem 2D01. Pracuje dobře s jakýmikoli dveřmi a okny. Při spuštění alarmu je zaslán signál třena na váš mobil či bezopečnostní agenturu.

Dalším vhodným systémem, který Vám umožní  nejen odposlech v místnosti- je Bezdrátový GSM Alarm

Bezpečnostní set  pro zabezpečení menších objektů - do garáží, do chat

Bezdrátový GSM alarm při narušení hlídaných prostor prozvoní a odešle SMS zprávu až na 3 tel.čísla. Sada hlavní GSM jednotka s PIR čidlem 1x externí siréna 1x okenní/dveřní čidlo 2x dálkový ovladač.

Z ohromné nabídky doporučujeme především vybírat tak, abyste pokryli co nejexponovanější místa, kudy by se mohli zloději do domu dostat. Pokrývat nesmyslně schody nebo zádveří za bezpečnostními dveřmi vás vyjde draho. Zloděj si vybere zcela jednoznačně nejsnazší cestu a ta nepůjde přes bezpečnostní ocelové dveře.

Naše společnost se zabývá návrhy a montáží vhodných zabezpečovacích systémů, proto v případě dotazů se nemáhejte na nás obrátit.

Tým Luxo

 

©2016 luxo.cz