Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Dalen - svítidla s ochranou zraku

Svítidla se skutečnou ochranou zraku a bez škodlivého modrého světla. To jsou světla od výrobce Dalen.

 Dalen stropní světlo   Stropní daleen

Spánek patří k důležitým faktorům v našem životě, porucha či nedostatek spánku může být problém pro tělo a celkový organismus. Aktuálním problémem pro především mladší generaci, která tráví mnoho času na počítači, čtením nebo hraním her na telefonu je tzv. modré světlo, které má negativní vliv na celkový spánek.

Lampička Dalen  Dalen závěsné

Potlačení melatoninu

Modré světlo je obsaženo ve slunečním světle, tudíž bezprostředně dopadá na lidský biorytmus. Díky tomu pak tělo ztrácí melatonin, který se tvoří zejména za tmy a tím reguluje usínání a fáze spánku. Tím vzniká problém s oddálení usnutí a snížení celkové kvality spánku. Pokud máte problém s usínáním, doporučuje odložit tablet či smartphone daleko od postele nejméně 3h před uložením ke spánku.

Tuto funkci plní i svítidla a je důležité, která svítidla vám doma svítí, i ta působí na lidský oragnismus ve smyslu" působení modrého světla"

Celkově nejsou do interiéru, obýváku doporučována světla s barvou chromatičnosti nad 4000K. V interiérech, domácím prostředí doporučujeme teplotu barvy od 2700K- 4000K. Nebo použít svítidla, která mají filtr zabudovaný ve svítidle, jako například svítidla od výrobce DALEN.

Top svítidla DALEN

Chytrá LED svítidla, která prozáří Váš interiér a zaujmou moderními technologiemi a originálním zpracováním. V naší nabídce naleznete svítidla s klasickým difuzorem i v provedení Star Sky - s efektem hvězdné oblohy. Vybrat si můžete svítidla ovládaná dálkovým ovladačem nebo svítidla s technologií wi-fi, která nastavíte i pomocí chytrého telefonu či tabletu. Svítidla Dalen jsou inovativní a nepřehlédnutelná. Vyberte si jedinečné a exkluzivní svítidlo, které bude třešničkou na dortu ve vašem interiéru.

Dalen Gold  Dalen stropní

Dalen stojací  Dalen stropníí

Váš tým LUXO.cz