Dodatečná SLEVA 30% kupón "sleva30"

Vypínače a zásuvky

Z našeho sortimentu vypínačů a zásuvek si vybere opravdu každý. Spolupráci vedeme s výrobcem OBZOR- nabídku Vám vytvoříme na míru. Pokud hledáte levné a přesto funkční zásuvky a vypínače, shlédněte níže.

Obzor nabízí řady luxuxních vypínačů pro moderní interiéry, ale i základní řady vypínačů téměř za "babku". Spolupracujeme s Českým výrobcem OBZOR již několik let,  díky chráněné dílně vyrábí několik řad vypínačů a zásuvek. Použitím ušlechtlilých kovů a nadčasového designu tyto vypínače ovlivní každý interiér. Použitím skleněných vypínačů docílíte čistoty v interiéru, spojením kovu a nerezu vzniknou krásné luxusní variace. Jednoduché interiéry rozzáří kovové vypínače DECENTE. Výhodou jsou matné rámečky na kterých neuvidíte otisky prstů. Mezi praktické vychytávky patří u řady DECENTE zásuvky s dětskou pojistkou, které jsou automaticky součástí již základního kompletu. Hravost a barevná variabilita řady Variant vám nabízí velké množství kombinací. Naplní tak vaše individuální představy o podobě vypínače nejen při zařizování dětského pokoje.

 

Rámečky ze skla Lacobel jsou ekologickým výrobkem z čistého skla, na kterém je nanesena kvalitní vrstva barevného laku s vysokou odolností proti otěru a poškození. Povrchová vrstva může být také chráněna z jedné strany barevnou folií. Lacobel má pro domácnosti ideální vlastnosti nejen v elegantním designu, ale také v praktičnosti.

Rádi Vás seznámíme s celou řadou vypínačů a zásuvek společnosti OBZOR- navšitvte naši vzorkovou prodejnu v Praze. Zapůjčíme Vám vzorkový kufr se všemi barvami.

 

Nejprodávanější

Solight vypínač Slim č. 7 křížový, bílý
201 Kč –82 %
Původně: 201 Kč  (–82 %)
35 Kč
Zásuvka 5-násobná s vypínačem - bílá GN-570WS
180 Kč –50 %
Původně: 180 Kč  (–50 %)
90 Kč
4 položek celkem
Zásuvka 5-násobná s vypínačem - bílá GN-570WS
Akce Výprodej
180 Kč –50 %
90 Kč

Zásuvkové pole je opatřeno montážními otvory pro uchycení...

GN-570WS
Solight vypínač Slim č. 7 křížový, bílý
Akce Výprodej
201 Kč –82 %
35 Kč

Vypínač křížový řazení č. 7

5B114
Vypínač Slim č. 6 střídavý - schodišťový, bílý Solight 5B110
Akce Výprodej
89 Kč –49 %
45 Kč

Schodišťový bílý vypínač, řazení č. 6.

5B110
Kolébkový vypínač barva bílá hranatý
96,80 Kč

Kolébkový vypínač I/O, 20A, bílá barva, hranatý

20A