Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Levněji už to nejde, nejoblíbenější svítidla za rozumný peníz

Jak na svítidla, která jsou funkční a nejsou drahé? Naleznete je v tomto článku.

 

Stropní svítidla přisazená ke stropu

Mezi oblíbená svítidla patří stropní panýlky v různých rozměrech od 17 cm po 60cm, panely se dají jednoduše přisadit ke stropu, balení obsahuje vše k montáži, i včetně trafa.

LED stropní svítidla RAFA a Lada nabídnou jednoduchý design, ale perfektní svítivost a úsporu- nakoupíte od 226,- Kč

LED-CSL-CCT/12W/CR                                           LED-CSQ-12W/27/CHR

Moderní a netradiční, ale s pěknou dávkou funkčních prvků, jako stímání a změna barvy světla jedním ovladačem.

LED svítidlo MODERNA - od 2471,- Kč

WALP02-210W/LED      WALP02-210W/LED

Stropní svítidlo v různých příkonech, ale stejném designu - od 14W- 42W, můžete tak nakombinovat stejná svítidla do chodby, koupelny i na terasu.

LED svítidla NELA od 350,- Kč

WCL19R-42W/LED                      WCL19R-42W/LED

 

Závěsné lustry  NEST od 1664,- Kč

Opravdu pěkné lustry s dálkovým ovládáním v bílé a šedé barvě. Osvětlí obývací pokoj i ložnici. Možnosti regulace osvětlení u těchto lustrů- regulujete intenzitu osvětlení nebo dokonce změnu teploty barev. To umožňuje vytvořit různé atmosféry v místnosti a přizpůsobit osvětlení různým aktivitám a náladám. Zajisté bude tento lustr jako středová dekorace v místnosti.

WMKL02R-40W/LED-BI         WMKL02S-40W/LED-SED

 

Moderní závěsná svítidla od 560,- Kč

jsou na klasickou žárovku, kdy ji můžete libovolně vyměnit. Klasické kovová závěsná svítidla mají jednoduché konstrukce s odkrytým závěsným kabelem a jednou žárovkou je často cenově nejdostupnějsí volbou. Tyto svítidla nabízejí jednoduchý a minimalistický design a jsou snadno dostupná v různých provedeních a barvách.

Vyrobit si můžete i cenově dostupná svítidla z textilních kabelů- spojíte kabel a objímku, svorkovnici a žárovku a máte svítidlo-

Retro designový lustr s větví a textilními kabely a objímkami Bohemia-Design

 

121831_size7_hank                 44254_size7_pop

DIY (Udělej si sám) svítidla: Pokud máte zájem o kreativní a cenově výhodnou volbu, můžete zvážit vytvoření vlastního závěsného svítidla. Existuje mnoho nápadů a návodů online, které vám pomohou vytvořit originální a levné závěsné svítidlo pomocí různých materiálů, jako jsou nápojové plechovky, papírové lampiony nebo větve.

 

 Podhledové, zápustné panýlky se zmněnou barvy světla

LED svítidlo DUO od 6W - 18W 3 velikosti světla i v hranatém provedení, klasickým vypínačem na zdi přepínáte barvu světla a sílu svitu si přizpůsobíte.LED-DUO-R12W          

Váš tým LUXO.cz