Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Novinky venkovní světla a inspirace

Inspirativní venkovní svítidla pro Vaši terasu i zahradu

Venkovní nástěnná svítidla

HEKA

Velmi moderní a jedinečný design v podobě zaoblených tvarů a měkkého světla – to je charakteristika světla Heka od Nordluxu. Nástěnné venkovní svítidlo Vás upoutá na první pohled, nezabírá mnoho místa, přesto se bude vyjímat. Světlo směřující dolů bude ideální pro osvětlení příjezdové cesty, vstupního prostoru. Můžete jej mít v černé, pískové nebo antracitové barvě. HEKA svítidla ZDE

 258288_size7_heka_piskova   190500_size7_heka_cerna

 Moderní lucerny

Série Coupar od dánských designérů Says Who představuje moderní pohled na tradiční lucernu. Venkovní nástěnné světlo s čistými liniemi kombinuje klasické vlastnosti s moderním vzhledem. Vroubkovaný povrch skla zajišťuje rozptýlené měkké světlo a tvoří zajímavou hru světel a stínů. Svítidlo můžete získat ve třech barevných variantách.

 256316_size7_coupar    256457_size7_coupar_sloupek

 

 

V geometrii je síla

Série Pontio od Norluxu přichází s architektonickým řešením světel. Elegantní venkovní nástěnné svítidlo Pontio 15 se definuje geometrickým tvarem, který dodává vašemu domovu moderní výraz. Zkosené stínítko dodává světlu na zajímavosti a stále je plně funkční. Matný lehce strukturovaný povrch z lakovaného hliníku můžete mít ve třech barevných variantách. Jistě využijete i možnosti paralelního zapojení.

256984_size7_pontio_nastenne

 Stropní i nástěnné svítidlo OLIVER- kulaté i hranaté

Venkovní nástěnné všestranné svítidlo Oliver Round od Nordluxu vydává krásně rozptýlené světlo, které perfektně osvítí okolí vašeho domu. Oliver je vhodný na stěnu i na strop v exteriéru, po zapnutí pozorujeme efekt podsvícení. Součástí balení jsou dva vyměnitelné kryty, díky nimž můžete měnit designový výraz svítidla.

257789_size7_oliver_kulate   257609_size7_oliver_hranaty

 

Přenosná mobilní svítidla- všude s vámi

Bring To go

Bring To Go je stylové přenosné venkovní světlo od Nordluxu, které jednoduše dobijete pomocí USB portu. Kruhová světelná plocha je obklopená černou gumičkou, kterou lze zároveň použít jako rukojeť nebo závěs. Svítidlo je stmívatelné ve dvou krocích pomocí funkce moodmaker. Voděodolný povrch z recyklovaných materiálů se hodí kamkoliv ho budete chtít vzít – na pláž, na terasu nebo do parku. kde rozsvítíte noc příjemnou atmosférou.

Výdrž baterie při 100 % svícení je 8 hodin, při svícení na 30 % je 24 hodin.

Záruka 5 let na zabudovnou LED žárovku.

256098_size7_bring_to_go

 

JIM to go

Dánské designerské duo Say Who navrhlo přenosné světlo Jim To Go. Svítidlo má zaoblenou vzdušnou siluetu a praktickou rukojeť, která umožňuje snadno světlo přemisťovat. Je vybaveno funkcí moodmaker, díky níž můžete světlo stmívat ve třech krocích na 100%, 50%, nebo 20%. Je tak perfektní pro vytvoření správné atmosféry na terase, balkonu nebo v zahradě. Svítidlo je dostupné v šesti barevných provedeních.

Záruka 5 let na zabudovanou LED žárovku.

Výdrž baterie při 100 % svícení je 5 hodin, při svícení na 50 % je 10 hodin, při svícení na 20 % je 18 hodin.

256514_size7_jim_to_go

 

Přenosná lampa ARA To go

Malá přesnosná lampička, která bude ideálním společníkem do teplých letních nocí, to je Nordlux Ara To Go. Slušet jí to bude na terase či balkoně, na stole nebo přímo na zemi. Všechny varianty, černá, bílá a písková, jsou doplněny o praktické kožené ouško, snadno si je tak vezmete s sebou kamkoliv budete potřebovat. Dokonalého osvětlení docílíte díky funkci Moodmaker, která umožňuje tři stupně stmívání.

191090_size7_ara_to_go   191091_size7_ara_to _go_2

 

Přenosná solární lampa LEO To Go

Přenosné designové světlo Leo To Go od Nordluxu navržené dánskými designéry Says Who je ideálním řešením pro Vaši zahradu. Snoubí se zde funkčnost a design, vše spolu dokonale ladí –⁠ stačí uchopit lampu za rukojeť a odnést ho kamkoliv potřebujete. Zaoblené světlo vytvoří útulné prostředí na Vaší zahradě díky automatickému zapnutí při setmění, solární nabíjení zase umožňuje světlo odnést kam zrovna potřebujete. Bambus schválený FSC dodává jemný a přirozený vzhled

191241_size7_leo_to_go

 

Váš tým LUXO.cz