Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Přišlo Vám vyúčtování za elektřinu?

Ceny energií rostou opravdu rychle. Trápí to jak domácnosti, tak firmy. Co udělat, abyste ušetřili?

Máme pro Vás pár tipů a rad, které Vám pomohou!

Návrh bez názvu(17) 

Pro firmy

A jak na to? Osvětlení hraje velkou roli. Máte v kancelářích, provozovnách, skladech, halách a další objektech stará světla? Výměna za úspornější LED varianty se Vám vyplatí. Sice může být počáteční investice trochu vyšší, ale budete mít na několik let vystaráno a navíc se Vám sníží cena energie.

               Návrh bez názvu(18)

Pokud plánujete výměnu osvětlení, rádi Vám s tím pomůžeme. Navrhneme Vám světelnou soustavu na míru podle předepsaných norem, podložíme výpočtem osvětlení i světelnou zkouškou. Pokud budete mít zájem, připravíme Vám i dokumenty ke kolaudaci.

Jednoduše se o všechno postaráme.

                 Návrh bez názvu(19)

Stačí nás kontaktovat na e-mailu: info@luxo.cz

 

Pro domácnosti

Na osvětlení dbejte i u Vás doma.

 

1) Sviťte jen, když je to potřeba a nezapomínejte zhasínat

Ceny energií neúprostě rostou a proto se teď snažíte šetřit. Rady typu zhasínat a roszvěcet jen, když je to potřeba, jsou jistě na místě, ovšem často to není dostačující. Jak si tedy pomoct?

 

Máte doma světla s čidlem?

Osvětlení s čidly má tu skvělou výhodu, že ho jednoduše nastavíte a nikdo ho nezapomene zhasnout, jelikož se zhasne samo. To Vám uspoří energii a někdy i nervy s neustálým upozorňováním. Dnes už se světla s čidly vyrábí v krásných designových provedeních, nemusíte se tak bát, že byste si nevybrali, nebo že by se Vám světlo domů i ven nehodilo.

Jak už jsme psali, osvětlení s čidlem se hodí jak do vnitřních, tak venkovních prostor.

         Snímek obrazovky 2022-02-14 091756   Snímek obrazovky 2022-02-14 092820

Doma ho využijte zejména na chodbách, případně schodištích. Zejména pokud máte malé děti, je v noci vhodné zvolit tzv. orientační osvětlení.

Venku doporučujeme prakticky všude mít senzorová světla. V nabídce máme i praktické LED reflektory s čidly. Je to bezpečné a navíc můžete zamezit riziku pádu. Osvětlení s čidlem pomůže odradit i případně zloděje.

Snímek obrazovky 2022-02-14 091030  Snímek obrazovky 2022-02-14 090923  Snímek obrazovky 2022-02-14 092203

2) Vyměňte klasické žárovky za LED žárovky

Máte doma ještě klasické staré žárovky? Určitě přejděte LED žárovky. Jsou uspornější a mají vyšší životnost. Navíc LED žárovky představují až 90% úsporu energie oproti klasickým žárovkám. Jsou cenově dostupné.

LED žárovka   LED žárovkaa

3) Používejte LED světla

LED světla jsou úsporná a funkční, a dnes už navíc i designovým doplňkem. Podívejte se sami!

Fotky s logem  IMG_3546  REST-3

Vybírejte z širokého množství designů, tvarů, velikostí, barev...!

4) Chytrá domácnost, chytrá světla

V dnešní době už žijeme ve světe, kdy jsou produkty a technologie vyspělejší a chytřejší, tudíž nám práci mohou krásně ušetřit, na co tím narážíme? Chytré osvětlení a chytrá domácnost.

V čem jsou chytrá světla tak unikátní? Nastavíte si kdy, jak dlouho a jakou barvu bude světlo svítit (v případě nastavitelné teploty světla) jednoduše chytrým telefonem nebo tabletem. Nestane se tak, že by Vám světla svítila naprázdno a zbytečně.

Chytrá svítidla doporučujeme od výrobce Philips, jeho řada chytrých svítidel HUE nabízí široké množství svítidel s chytrými funkcemi. Najdete zde lampy, lampičky, stropní svítila, nástěnná svítidla a mnoho dalších.

             philips-hue-8719514264489-led-lampicka-iris-4-generace-1x8-1w-2000-6500k-white-and-color-ambian_2   hue-white-ambiance-bodove-svitidlo-philips-runner-8.jpg.big

Váš tým LUXO.cz