10% SLEVA na svítidla RENDL- Design- kupon "rendl"

Přišlo Vám vyúčtování za elektřinu?

Ceny energií rostou opravdu rychle. Trápí to jak domácnosti, tak firmy. Co udělat, abyste ušetřili?

Máme pro Vás pár tipů a rad, které Vám pomohou!

Návrh bez názvu(17) 

Pro firmy

A jak na to? Osvětlení hraje velkou roli. Máte v kancelářích, provozovnách, skladech, halách a další objektech stará světla? Výměna za úspornější LED varianty se Vám vyplatí. Sice může být počáteční investice trochu vyšší, ale budete mít na několik let vystaráno a navíc se Vám sníží cena energie.

               Návrh bez názvu(18)

Pokud plánujete výměnu osvětlení, rádi Vám s tím pomůžeme. Navrhneme Vám světelnou soustavu na míru podle předepsaných norem, podložíme výpočtem osvětlení i světelnou zkouškou. Pokud budete mít zájem, připravíme Vám i dokumenty ke kolaudaci.

Jednoduše se o všechno postaráme.

                 Návrh bez názvu(19)

Stačí nás kontaktovat na e-mailu: info@luxo.cz

 

Pro domácnosti

Na osvětlení dbejte i u Vás doma.

 

1) Sviťte jen, když je to potřeba a nezapomínejte zhasínat

Ceny energií neúprostě rostou a proto se teď snažíte šetřit. Rady typu zhasínat a roszvěcet jen, když je to potřeba, jsou jistě na místě, ovšem často to není dostačující. Jak si tedy pomoct?

 

Máte doma světla s čidlem?

Osvětlení s čidly má tu skvělou výhodu, že ho jednoduše nastavíte a nikdo ho nezapomene zhasnout, jelikož se zhasne samo. To Vám uspoří energii a někdy i nervy s neustálým upozorňováním. Dnes už se světla s čidly vyrábí v krásných designových provedeních, nemusíte se tak bát, že byste si nevybrali, nebo že by se Vám světlo domů i ven nehodilo.

Jak už jsme psali, osvětlení s čidlem se hodí jak do vnitřních, tak venkovních prostor.

         Snímek obrazovky 2022-02-14 091756   Snímek obrazovky 2022-02-14 092820

Doma ho využijte zejména na chodbách, případně schodištích. Zejména pokud máte malé děti, je v noci vhodné zvolit tzv. orientační osvětlení.

Venku doporučujeme prakticky všude mít senzorová světla. V nabídce máme i praktické LED reflektory s čidly. Je to bezpečné a navíc můžete zamezit riziku pádu. Osvětlení s čidlem pomůže odradit i případně zloděje.

Snímek obrazovky 2022-02-14 091030  Snímek obrazovky 2022-02-14 090923  Snímek obrazovky 2022-02-14 092203

2) Vyměňte klasické žárovky za LED žárovky

Máte doma ještě klasické staré žárovky? Určitě přejděte LED žárovky. Jsou uspornější a mají vyšší životnost. Navíc LED žárovky představují až 90% úsporu energie oproti klasickým žárovkám. Jsou cenově dostupné.

LED žárovka   LED žárovkaa

3) Používejte LED světla

LED světla jsou úsporná a funkční, a dnes už navíc i designovým doplňkem. Podívejte se sami!

Fotky s logem  IMG_3546  REST-3

Vybírejte z širokého množství designů, tvarů, velikostí, barev...!

4) Chytrá domácnost, chytrá světla

V dnešní době už žijeme ve světe, kdy jsou produkty a technologie vyspělejší a chytřejší, tudíž nám práci mohou krásně ušetřit, na co tím narážíme? Chytré osvětlení a chytrá domácnost.

V čem jsou chytrá světla tak unikátní? Nastavíte si kdy, jak dlouho a jakou barvu bude světlo svítit (v případě nastavitelné teploty světla) jednoduše chytrým telefonem nebo tabletem. Nestane se tak, že by Vám světla svítila naprázdno a zbytečně.

Chytrá svítidla doporučujeme od výrobce Philips, jeho řada chytrých svítidel HUE nabízí široké množství svítidel s chytrými funkcemi. Najdete zde lampy, lampičky, stropní svítila, nástěnná svítidla a mnoho dalších.

             philips-hue-8719514264489-led-lampicka-iris-4-generace-1x8-1w-2000-6500k-white-and-color-ambian_2   hue-white-ambiance-bodove-svitidlo-philips-runner-8.jpg.big

Váš tým LUXO.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení