Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Dnes se slaví Světový den manželství. Mrkněte na dárek pro manžela, manželku!

12.1 Dnes je Světový den manželství. Už jste popřáli svému protějšku? A co dárek? Máme pro Vás tip!

pexels-emma-bauso-2253842

Dnes by se například hodilo přidělat ty lampičky na stěnu, na které se už práší. A nebo pořídit rovnou novou lampičku? Skvělý nápad!

Stolní lampičky pro studium, učení i práci

Stolní lampička se hodí nejen pro děti školou povinné, ale také pro studenty vyšších ročníků. Pokud pracujete z domova tak by na Vašem pracovním stole neměla chybět chytrá LED stolní lampa s displejem. Pro úsporu a vysokou životnost zvolte LED stolní lampu.

A co všechno taková chytrá lampa umí? Ukáže Vám čas, den, datum, nabije chytrý telefon, ráno Vás vzbudí díky vestavěnému budíku a další! Samozřejmostí je nastavitelná barva teploty světla.

Stolní lampička nemusí být drahá, u nás najdete i stolní lampy levně.

lampičkaa  KROBAZb    c9ecd5f45829ae5c9be28139c0c730a95fca68c2-stolni-lampicka-nordlux-cyclone-bila-73065001-no6320

Dotyková chytrá lampička                                     Stolní lampa kancelářská                              Elegantní stolní lampička

Lampičky nástěnné - ideální na čtení

LED lampičky se hodí i na stěnu. Nástěnná lampička je skvělým řešením k posteli do ložnice, díky ní si můžete večer v poklidu číst svoji oblíbenou knížku. Nebo se Vám také bude hodit jako nepřímé osvětlení při koukání večer na televizi.

Speciálním řešením je lampička s klipem, kterou snadno přenesenete, kam potřebujete. Umístit ji můžete kamkoli, nejčastěji na poličku či skříňku. Stejně tak můžete vybírat z variant LED lamp.

klip Nástěnná lampa klipp

Bílá lampička na klip                                                 Nástěnná lampa                                                   Lampa na klip černá

Ty pravé stolní lampičky do každého dětského pokoje

Dětská lampička neodmyslitelně patří do každého dětského pokoje. Pro naše nejmenší nabízíme noční lampičky, světelné projektory a klasické stolní lampičky na stůl.

dětskéélampičkaaaaLampička rgb

Noční LED světélko jablko                                               LED stolní lampička                                 Stoní RGB lampa

Stojací lampy do obýváku a ložnice

Stojací lampa by Vám doma určitě neměla chybět. Většinou slouží jako doplňkové osvětlení hlavního osvětlení. V obývacím pokoji můžete mít například lustr nebo stropní světlo jako hlavní osvětlení. Vedlejší světlo by měla tvořit stojací LED lampa a další lampičky, ať už stolní nebo nástěnné. Za zvážení stojí stmívatelná stojací lampa u které si intenzitu světla nastavíte dle libosti.

Stolní lampa se i skvěle hodí do ložnice. Vybírejte z několika možných variant. Mezi nejoblíbenější barvy patří černá a bílá.

Stojací lampa Stojací lampa 3 Stojací lampa 2

Stojací lampa oranžová/červená                              Stojací lampa černá                                            Moderní lampa - podstavec

Tak popřejte svému milovanému protějšku a udělejte mu tak radost novou lampičkou!

Při nákupu nad 2 000 Kč dostanete DÁREK K NÁKUPU - WIFI ŽÁROVKA. Platí od 5.12.2021 do 20.1.2022.

Váš tým LUXO.cz