Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Zabezpečte svůj dům, chatu či pozemek

Toužíte po větším bezpečí u vás doma? Pořiďte si tyto chytré pomocníky, máme je SKLADEM.

Úvodní fotky NL LUXO

Každý dnes chce chránit svou domácnost a svůj majetek, zámek už bohužel dnes není překážkou a proto existují kvalitní ochranné a bezpečnostní prvky, které najdete u nás na e-shopu.

Máte hned několik možností zabezpečení, ať už se jedná o kamerové systémy, díky nimž budete mít přehled o každém koutě svého domu a o možném narušení vašeho majetku vás informují alarmy, sirény, které v dnešní moderní době umí například zaslat upozornění na váš mobilní telefon.

 

SVĚTLA S ČIDLY

Pokud se někdo bude potulovat kolem Vašeho domu, automaticky se světlo s čidlem roszvítí. To může potenciálního člověka odradit, jelikož ho to vyleká. Samozřejmě se hned nemusí jednat o lupiče či zloděje, a může to být jen toulavá kočka. Obezřetnost je ale vždy na místě. V případě, že se tak světlo rozsvítí a vy si toho všimnete, je vhodné zkontrolovat, zda se někdo nepohybuje kolem Vašeho domu.

Pro vyšší bezpečnost je vhodné použít světlo s pohybovým čidlem se systémem hlášení nebezpečí.

světlo s čidlemsvětlo s čidlem 22     604-1WHST69-BI

 

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Nejjednodušší způsob, jak identifikovat případného pachatele trestného činu na vašem majetku je pomocí kamerových systémů.

Moderní kamerové systémy jsou vysoce kvalitní a z jejich záznamů pak lze snadněji případného pachatele dohledat.

Podle některých statistik jsou kamery pro zloděje odstrašující, a pokud si kamer všimnou, v mnoha případech si čin rozmyslí.  Pro skrytou dokumentaci či video jsou skvělým řešením fotopasti, které mohou být vybaveny mikrofonem, senzorem pohybu a dokonce i nočním viděním. Moderním typem kamer jsou tzv. IP kamery, které jsou charakterizovány především tím, že odesílají záznamy na vzdálená úložiště a mají mnoho dalších inteligentních funkcí.

78213_maketa-cctv-kamery-ecolite-dtf-2100d  fp03

 

BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉMY NA MÍRU

Na kontrolu je třeba v dnešní době klást důraz. K tomu Vám pomůžou přístupové systémy, které zajišťují elektronickou kontrolu vstupu například zaměstnancům, žákům ve škole a dalším osobám. Princip kontroly funguje prostřednictvím čipových karet či magnetických přívěsků, které umožňují vstup do uzavřeného prostoru. 

Provádíme na míru dle požadavků klienta včetně odborné montáže.

  • Elektronické kontroly vstupu pro byty, domy i firmy a haly.
  • Čipové systémy, zajistíme všestranný přístupový systém - kódové klávesnice, čtečky.

Kontaktujte nás: 777 943 947, jircik@luxoprofi.cz

 

GSM ALARMY

Bezdrátový GSM alarm Vám při narušení hlídaných prostor zavolá a odešle SMS zprávu až na 3 tel.čísla. Vhodný pro základní zabezpečení malých.

 a182ba9187608acc17375fc8143faabb--mmf400x400                                315c1292a912daeefe8058cddbd40e84

Váš tým LUXO.cz