10% SLEVA na objednávku nad 20 000,- HNED v košíku.

Jak vybrat vánoční dekorace

Vánoce  se blíží a je čas myslet také na to, jak bude vypadat váš letošní stromek a výzdoba.

Vybrali jsme pro vás 3 vánoční dekorace z kterých jsme tady na prodejně luxo   „paf“: Která z nich okouzlí Vás?

  • První místo vyhrála jednoznačně – „svítící pyramida“ – ceníme velice hezké zpracování, svítí dekoračně s velice pěkným motivem hvězdiček. Velice úchvatné třeba ke dveřím, na schodiště do haly. S výškou 45cm se dá použít i jako solitéra do místnosti.


Svítící pyramida

  • Druhé místo vyhrály RGB kuličky- pro venkovní použití.  Každá kulička mění barvu nezávisle na ostatní.

Svítící LED RGB kuličky

Vánoční LED závěs

Ještě nemáte svůj domov vánočně nazdobený? Vánoce jsou sice blízko, ale ještě máte pořád trochu času. Zjistili jsme, jaké dekorační trendy ovládnou Vánoce 2016, pomůžeme Vám s výběrem –

Letošní Vánoce se ponesou ve veselých tónech. Zvláště v domácnostech, kde zdobení stromečku podléhá módním trendům. Designéři vánočních ozdob pro letošek zvolili pudrové romantické barvy – pastelově modrou, růžovou či mentolovou. Ale také fuchsiovou či fialovou s růžovými podtóny.


Růžová je brava letošních Vánoc

Hitem této zimy by se měly stát výrazné křišťálové poloprůhledné dekorace v živých odstínech. Paletu doplňuje elegance a luxus, a to v podobě umírněné hnědé ve spojení se zlatou a bílou. Nezapomíná se ani na oblíbené metalické odstíny. Zde můžeme nabídnout metalické svítivé „koule“.

Metalické LED koule

Design skandinávských zemí je velkým zdrojem inspirace. Jedním z charakteristických prvků, kterým se skandinávský design liší, je jednoduchost a používání přírodních materiálů. Seveřané sice preferují jednoduchost, ale nešetří barvami. Severský den není na světlo štědrý a odtud pramení záliba v barevných severských kombinacích.

Ratanová LED hvězda
Spokojeni s výběrem ručně vyráběných ozdob by mohli být i ti, kteří si nepotrpí na módní výstřelky a jsou věrni tradici. Klasické „veselé Vánoce“ zahalené do červené, bílé, zlaté a zelené si můžete užít i letos. Elegantní zlaté koule nezklamou.  Pokud se navíc rozhodnete dekorovat přírodními materiály, vytvoříte si doma tu pravou rustikální atmosféru. Ať už si vyberete zlaté ornamenty v kombinaci s poloprůhlednými koulemi, hvězdičky nebo se odvážete při dekorování červenými a zelenými baňkami s puntíky, rozhodně ani v jednom případě nesáhnete vedle. Doplnit je můžete i o hravá autíčka či jiné oblíbené vánoční figurky. (článek Marie Popelková | inStory.cz)

Inspirujte se v kategoriích-

Řetězy klasické

Řetězy kuličky

Řetězy hvězdičky