Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Jak vybrat vánoční dekorace

Vánoce se blíží a je čas myslet také na to, jak bude vypadat váš letošní stromek a výzdoba.

Vybrali jsme pro vás 3 vánoční dekorace: Která z nich okouzlí Vás?

  • První místo vyhrála jednoznačně – „svítící pyramida“ – ceníme velice hezké zpracování, svítí dekoračně s velice pěkným motivem hvězdiček. Velice úchvatné třeba ke dveřím, na schodiště do haly. S výškou 45cm se dá použít i jako solitéra do místnosti.

Svítící pyramida  Pyramida svítící


Svítící pyramida

  • Druhé místo vyhrály RGB kuličky- pro venkovní použití. Každá kulička mění barvu nezávisle na ostatní.

imgc452ebbc0e7486b8bc5d2740b743d3bd_1__ca08a76d255ab09e5d5c4faf96325c37_z1 led rgb kuličky

Svítící LED RGB kuličky

Hvzědičky 

Vánoční LED závěs

Ještě nemáte svůj domov vánočně nazdobený? Vánoce jsou sice blízko, ale ještě máte pořád trochu času. Zjistili jsme, jaké dekorační trendy ovládnou Vánoce 2020, pomůžeme Vám s výběrem.

Letošní Vánoce se ponesou ve veselých tónech. Zvláště v domácnostech, kde zdobení stromečku podléhá módním trendům. Designéři vánočních ozdob pro letošek zvolili pudrové romantické barvy – pastelově modrou, růžovou či mentolovou. Ale také fuchsiovou či fialovou s růžovými podtóny.

ružové podtóny(1)
Růžová je barva letošních Vánoc

Hitem této zimy by se měly stát výrazné křišťálové poloprůhledné dekorace v živých odstínech. Paletu doplňuje elegance a luxus, a to v podobě umírněné hnědé ve spojení se zlatou a bílou. Nezapomíná se ani na oblíbené metalické odstíny. Zde můžeme nabídnout metalické svítivé „koule“.

Řetěz koule Solight  Řetěz koule Solightt

Metalické LED koule

Design skandinávských zemí je velkým zdrojem inspirace. Jedním z charakteristických prvků, kterým se skandinávský design liší, je jednoduchost a používání přírodních materiálů. Seveřané sice preferují jednoduchost, ale nešetří barvami. Severský den není na světlo štědrý a odtud pramení záliba v barevných severských kombinacích.

Hvězdaavanocni_drevene_hvezdicky

Ratanová LED hvězda


Spokojeni s výběrem ručně vyráběných ozdob by mohli být i ti, kteří si nepotrpí na módní výstřelky a jsou věrni tradici. Klasické „veselé Vánoce“ zahalené do červené, bílé, zlaté a zelené si můžete užít i letos. Elegantní zlaté koule nezklamou. Pokud se navíc rozhodnete dekorovat přírodními materiály, vytvoříte si doma tu pravou rustikální atmosféru. Ať už si vyberete zlaté ornamenty v kombinaci s průhlednými koulemi, hvězdičky nebo se odvážete při dekorování červenými a zelenými baňkami s puntíky, rozhodně ani v jednom případě nesáhnete vedle. Doplnit je můžete i o hravá autíčka či jiné oblíbené vánoční figurky.

Inspirujte se v kategoriích:

Řetězy klasické

Řetězy kuličky

Řetězy hvězdičky

Váš tým LUXO.cz