Dárek ke každé objednávce nad 1500,-Kč

Proč použít svítidlo s čidlem?

Dnes Vám představím výhody světla s čidlem a možnosti použití. Proč zvolit svítidlo s čidlem?

Když se řekne svítidlo s čidlem, tak si každý neznalý představí svítidlo s přídavným čidlem, objemné a nevzhledné. „něco“ přisazeného ke stropu. Většina těchto svítidel byla obyčejná, ošklivá a použita na chodbách ve veřejných budovách.

Dnes máme svítidla s čidly, jak pohybovými, tak s HF senzorem opravdu pěkná a plnně funkční. Senzor pohybu: HF čidlo pohybu funguje na principu mikrovln, které detekují pohyb i přes sklo a lehké stavební materiály.

Senzor Montone 33  Senzor Montone

Svítidla mají senzory schované uvnitř, takže již nevidíte žádné přídavné „věcičky“ okolo.

• LED svítidla s čidly uspoří elektrickou energii, řada z nich má časovač, kterým určíte dobu svícení a dálkové ovládání.

              Stropní HF Nela

• LED svítidla s čidly – jsou pěkná, vhodná do chodeb bytů a domů, na toalety, do šatních místností, skříní

Senzor

• V poslední době u nás družstva panelových domů nakupují LED svítidla s čidly na chodby do panelových domů, před vstupní portály panelových a obytných domů.

                        Senzor chodba

• Svítidla s pohybovými čidly mají i bezpečnostní charakter- svítidlo se rozsvítí při pohybu nezvané osoby na pozemku nebo před garáží.

                              Senzor pohybu

• Svítidla s čidly - nemusí mít vlastní vypínač někde u dveří, tím je jednodušší montáž - ve většině případů je potřeba k místu montáže zavést 230V, svítidlo nastavíte na místě a můžete i ovládat dálkovým ovladačem

• Svítidla s čidly jsou vhodná pro místa s malým pohybem osob, chodby, WC, vstupní portály, zahrady, osvětlení chodníků.

SOL

Výrobce ZAMEL představuje svítidla s čidly připevněné na omítku pro venkovní i vnitřní použití a napájené solární energií. Čidla jsou pohybová a reagují na pohyb osob, stejně tak i soumraková, která sepnou při setmění.

SOLÁR

Čidla reagující na změnu jasu - Soumraková čidla - vhodné pro osvětlení balkónů, teras, průchodů - svítidla se soumrakovými čidly jsou orientační, vhodná pouze pro průchod osob či nasvícení chodníků.

Osvětlení kuchyňské linky s pohybovým senzorem je efektivní a energeticky nenáročné. Délku doby svícení bez pohybu si můžete nastavit. Lineární svítidla mají jednoduchou montáž, dají se prodlužovat a napojit na sebe až 3m délky svítidla. V nabídce je řada doplňků- propojovací kabely, rozbočovače, vypínače a PIR senzor.   Tato svítidla můžete použít jako osvětlení vitrín, polic, prodejních regálů. Osvětlení knihoven, nábytku a šatních skříní.

Pohybová čidla pro ovládání LED pásků, jsou velice oblíbená. Čidla  umístěná do hliníkového profilu vytvoří svítidlo se senzorem reagujícím na pohyb, používané v šatnách, ve skříních. Čidla jsou využíváná, jak na připojení 230V, tak i 12V. Vše máme v nabídce.

Žárovky s pohybovým senzorem, jako alternativu klasického světla se senzorem můžete použít žárovku s pohybovým senzorem.

                                    Žárovka senzor                                  Žárovka se senzorem

Aplikace Hliníkového profilu včetně led pásků od výrobce KLUS design. Navrhneme Vám kompletní sestavu s napájením i ovládáním.

Kontaktujte nás na tel. + 420 725 810 599

             Čidlo  

Inteligentní ovládání - tímto systémem začíná řada výrobců vybavovat i velká svítidla pouličního osvětlení. Klademe si otázku, proč má svítit úsek chodníku v parku, když tam nikdo není, může se rozsvítit až v době, když se tam bude někdo přibližovat. Vznikla již řada takových projektů a některá evropská města již jsou inteligentním ovládáním svítidel vybavena. Ale to popíšeme v dalším článku o smart city a výběru svítidel pro veřejné osvětlení…

Nabídka různých pohybových čidel, jako příslušenství ke světlům.

Senzor2.pg

Vyberte si z naší nabídky bytové svítidlo s čidlem, pracovní reflektor s čidlem a další, neváhejte poptat u nás:

Prodejna Modřany, Praha 4, + 420 725 810 599

Váš tým LUXO.cz 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení