Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Jak vybrat správnou lampičku

Lampy, lampičky jsou dnes již nepostradatelným doplňkem našich interiérů. Píši „doplňkem“, jelikož centrální svítidlo by mělo být v každé místnosti a světlo z lampičky poskytuje komfort pro činnost, kterou děláme jako je psaní, čtení, navození příjemné atmosféry a další.

Černá klip Soliight  Lampička 2

Dnes máme na výběr spoustu lampiček, skutečně designové kousky, pracovní - technické lampy, dětské lampičky pro předškoláky s motivy pohádkových postaviček, lampičky s klipy či lampičky s dobíjením přes USB a přenosné.

Solight lampička

Velké rozdíly jsou ve svítivosti a teplotě chromatičnosti - tedy barvě světla. Nabízíme LED lampy s možností regulace barvy světla od teplé bílé až po chladnou studenou pro všechny typy činností. Lampy se stmíváním a lampy s RGB podsvícením.

Lampička RGB  Lampička Solight RGB

Návod, jak postupovat při nákupu správné lampy:

• Zvažte a rozmyslete si, kde bude lampa umístěna - kolik potřebuji místa? Potřebuji lampu na stůl, tedy stolní lampu, na poličku - s klipem nebo s ohebným ramenem?

• Určit, na co přesně lampičku potřebuji – co bude osvětlovat? Lampa vhodná na čtení u postele, lampa pracovní na pracovní stůl, lampa dětská - bezpečná k postýlce, lampička na cesty - přenosnou a lehkou.

RGB lampička   Pracovní lampička

Jaké funkce potřebuji?  Stmívání, regulaci barvy teploty světla - což je velice příjemné i praktické, chvíli pracuji při pracovním světle a pak si mohu navodit intimní atmosféru v místnosti. Lampičku s USB portem pro nabíjení mobilu, s dotykovým ovládáním, flexibilním ramenem - otáčecí, nebo jen otočná základna - lampičky přenosné, nabíjecí, s displayem - kalendářem či budíkem nebo teploměrem.

lampičkaa

Pak jen stačí, dle těchto instrukcí, vybrat si lampičku z naší nabídky - na výběr máme různé barvy - lampy v bílé, lampy černé a lampičky stříbrné.

 klip  Lampička

Lampy kovové, plastové, bezpečné pro děti. Lampičky jsou i v provedení LED - zaručí vám velkou úsporu a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Navštivte náš showroom, lampy si zde můžete prohlédnout a vyzkoušet. Těšíme se na vás.

Váš tým LUXO.cz