10% SLEVA na objednávku nad 20 000,- HNED v košíku.

Rady a tipy pro výběr dětského svítidla

Nepodceňujte výběr svítidel do dětského pokojíku.

Každé svítidlo je něčím specifické a hodí se se svojí vlastností do různých typů místnosti.

U svítidel do dětských pokojíků rozlišujeme nejprve věk dítěte, abychom vybrali i správně padnoucí design. Stejné svítidlo s autíčky nebudete nutit teenagerovi, ale naopak udělá radost dítěti v předškolním věku.

Jako v každé místnosti by mělo i v dětském pokojíku být centrální stropní svítidlo, pro menší děti jsou doporučována svítidla z plastu nebo látkové lustry. Díky materiálu je svítidlo bezpečné a při různých hrách nehrozí rozbití a poranění. Stropní svítidla můžou být i zajímavá tím, že mění barvu světla nebo se dají ovládat přes mobilní aplikaci.

Stropnice mohou být s obrázky, ale i jednobarevné.

Dalším prvkem je noční lampička nebo noční světélko u postele, které zklidní Vaše děťátko.

Doporučujeme lampičky s dětskými motivy, Disney postavami, ty děti milují. Pro holčičky ledové království FROZEN nebo raději PRINCESS? Pro kluky AVENGERS, svítidla nebo lampičky se Stars Wars?

Pro děti ve školním věku nechybí v místnosti psací stůl a na něm musí být správné osvětlení. Stolních lampiček ne spousta, jen se zaměřte na správnou intenzitu, aby si dítě nekazilo oči.

Pro své zdraví a zdraví svých dětí doporučujeme svítidla bez přítomnosti „modrého světla„, která neničí zrak a dítě bude dobře usínat. Výrobce DALEN vyrábí speciální svítidla s filtry bez přítomnosti modrého škodlivého modrého světla.