Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Rady a tipy pro výběr dětského svítidla

Nepodceňujte výběr svítidel do dětského pokojíku.

Každé svítidlo je něčím specifické a hodí se se svojí vlastností do různých typů místností.

U svítidel do dětských pokojíků rozlišujeme nejprve věk dítěte, abychom vybrali i správně padnoucí design. Stejné svítidlo s autíčky nebudete nutit teenagerovi, ale naopak udělá radost dítěti v předškolním věku.

trendove-nastenne-svetlo-viki-1 

Jako v každé místnosti by mělo i v dětském pokojíku být centrální stropní svítidlo, pro menší děti jsou doporučována svítidla z plastu nebo látkové lustry. Díky materiálu je svítidlo bezpečné a při různých hrách nehrozí rozbití a poranění. Stropní svítidla můžou být i zajímavá tím, že mění barvu světla nebo se dají ovládat přes mobilní aplikaci.

PŘISAZENÉ

Dalším prvkem je noční lampička nebo noční světélko u postele, které zklidní Vaše děťátko.

 Jablko světelné

Doporučujeme lampičky s dětskými motivy, Disney postavami, ty děti milují. Pro holčičky ledové království FROZEN nebo raději PRINCESS? Pro kluky AVENGERS, svítidla nebo lampičky se Stars Wars?

Ledové království  Avengers

Pro děti ve školním věku nechybí v místnosti psací stůl a na něm musí být správné osvětlení. Stolních lampiček je spousta, jen se zaměřte na správnou intenzitu, aby si dítě nekazilo oči.

RGB lampička    REDOGROUP

Pro své zdraví a zdraví svých dětí doporučujeme svítidla bez přítomnosti „modrého světla„, která neničí zrak a dítě bude dobře usínat. Výrobce DALEN vyrábí speciální svítidla s filtry bez přítomnosti modrého škodlivého modrého světla.

Dalen stojací

Váš tým LUXO.cz