Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Víte co je to CCT technologie?

CCT technologie?

Jedná se o nový úsporný typ osvětlení, u kterého lze měnit barvu světla od 3000K (teplá bílá) - 6500K (studená bílá) a intenzitu světla. Tudíž si můžete vytvořit barvu světla podle nálady. Teplá bílá barva, neutrální nebo studená bílá lze zároveň i stmívat.

Dalen Gold   Závěsné Nest Ecolite CCT

Součástí svítidel je dálkové ovládání, které funguje na frekvenci 2,4GHz. Na jeden ovladač lze zapojit až 200ks svítidel do 4 světelných zón. Některá světla lzde ovládat pomocí mobilní aplikace a chytrého telefonu jinak je u svítidla dálkový ovladač.

                    Stropní Rachel Ecolite                        Lampa CCT

Svítidla je možno ovládat přes WIFI.

        Ovladač                   Ovladač dálkový

Svítidla s technologií CCT mohou být stropní i podhledová. Vybírat můžete i z LED panelů CCT a vykouzlit si jednoduše příjemnou atmosféru. Když budete pracovat navolíte si 4000K - až 5000K a když budete odpočívat navolíte si realaxační světlo kolem 2700K.CCT panel podhled   Dotykový dálkový ovladač

                    Stropní CCT panel

Rychle a efektivně můžete tuto technologii mít doma, když si zakoupíte pouze LED žárovku CCT, která pouhým klikem mění barvu světla.

CCT žárovka    CCT ovladač

Dálkový ovladač CCT

 

LED pásky CCT

LED pásky s možností měnit a nastavovat bílou barvu světla,  jsou čím dál více populárnější. CTT neboli (Correlated Color Temperature) technologie LED pásků umožňuje uživateli nastavovat teplotu bílé barvy (tzv. chromatičnost od 2700K - 9000K) a zároveň stmívá. Pásky můžete využít pro náladové osvětlení v interiéru, ale i pro hlavní svícení v místnosti. Když se nemůžete rozhodnout pro barvu světla, je tato volba ideální!

K těmto LED páskům potřebujete zařízení ovládání CTT- naleznete v sekci ovladače.

CTA_led_pasek

 

 Váš tým LUXO.cz