Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

„Kup víc, zaplať míň!“ – Díky výhodným balením se fikce stává skutečností

Výhodná balení lampiček, reflektorů, cyklosvětel, čelovek, orientačních svítidel, fotopastí a dalších druhů osvětlení pro vnitřní i venkovní použití.

luxo-vyhodna_baleni-blog_cmsico     retro_zarovky

"Nechci slevu zadarmo," pravil vychytrale a položil na stůl stokorunu. Pravděpodobně neexistuje nikdo, kdo by neznal legendární výrok profesora ze stejnojmenné povídky Šimka a Grossmanna. My slevy zadarmo nenabízíme, nicméně vás chceme informovat o nově vytvořené kategorii, ve které naleznete výhodná balení lampiček, reflektorů, cyklosvětel, čelovek, orientačních svítidel, fotopastí a dalších druhů osvětlení pro vnitřní i venkovní použití.

Neustále doplňovaná kategorie

V současné době najdete v kategorii výhodných balení tři stránky výrobků. Do budoucna plánujeme nemalé rozšíření o další sortiment. Jednotlivé kategorie můžete filtrovat dle značky anebo ceny. U každého výrobku navíc naleznete informaci o tom, zda je skladem, případně s jak dlouhou dobou dodání počítat. U některých výrobků je dokonce doprava zcela zdarma. Akční výrobky jsou označeny štítkem „akce“. Po rozkliknutí vybraného setu anebo svítidla se o produktu dočtete detailní informace.

Výhodné nákupy pro kutily i cyklisty

Při tvorbě a plnění kategorie výhodných balení produkty jsme se řídili heslem „Kup víc, zaplať míň“, proto jsou jednotlivá balení dodávána po vícero kusech. Například takové orientační svítidlo do zásuvky 1W Ecolite XESDEN-1W pořídíte za zvýhodněnou cenu v balení po deseti kusech. Pokud jste propadli cyklistice, pak vás jistě zaujme výhodné balení předních a zadních LED cyklosvětel. Najdete u nás také několik nabídek na výhodné sety čelových svítidel anebo LED pásků.  

Další benefity spojené s nákupem

Pokud v našem e-shopu nakoupíte zboží alespoň v hodnotě 3 000 Kč, nebude vám účtováno žádné dopravné ani balné. Zboží si navíc můžete nechat zaslat poštou anebo si ho vyzvednout přímo na prodejně. Nabízíme také extra slevy pro montážníky i komplexní řešení šité na míru vašim potřebám a požadavkům. Potřebujete snad další důvody, proč nakoupit na Luxo.cz?

Váš tým LUXO.cz