Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Skandinávská svítidla se SLEVOU 10%

skandinavie_10_sleva_uvodka_novinky_cmsico Nadčasové minimum, perfektní zpracování. Světlo do obýváku, koupelny i na zahradu.

Promyšlený, jemný design. Praktické maličkosti. To je NORDLUX dánská značka svítidel.

Do 28.2. 2021 nakoupíte u nás se slevou 10%.  

Závěsná svítidla, například

svítidlo MIRY - obyčejně neobyčejné

Zkombinujete-li jednoduchost vnějšího kovového stínítka s nápaditým stínítkem z opálového skla, které vykukuje z lampy nahoře i dole, získáte okrasnou lampu Miry, které to bude slušet nad nejedním jídelním stolem, nebo konferenčním stolkem.

 124649_size7        124651_size7

                                                                                                     Svítidlo PISO - Nadčasové minimum

125716_size7         125761_size7

Světla Piso symbolizují severský minimalismus. Stylový design a nadčasový moderní výraz kombinovaný s funkčností, to je Piso. Světlo je vybaveno stmívatelným LED zdrojem, u něhož se při snižování intenzity mění i barevná teplota (čím slaběji světlo svítí, tím je barva světla teplejší - vhodně na atmosféru při večerním osvětlení). Hodí se nad kuchyňský ostrůvek nebo jídelní stůl.

Svítidlo TRUDE - Jednoduchá klasika

Závěsná lampa Trude dodá svým jednoduchým a přitom elegantním tvarem punc retro stylu Vaší jídelně nebo pracovně. V barvě klasická černá.

44664_size7

Svítidla CIRCUS- v barvách bílá, světle modrá, černá, růžová- nekonečná lehkost

Ať už Vám název lampy připomene návštěvu cirkusového představení a ohromení lehkostí akrobatů na hrazdě anebo právě kruh, dokonalý a přitom osobitý tvar, Circus 21 od Nordluxu vtiskne Vašemu domovu punc jedinečnosti. Jednoduchost svítidla ponechává dostatek prostoru fantazii a dovoluje naplnit všechny možnosti. K dostání ve čtyřech barvách - černé, bílé, růžové a světle modré - což znamená, že se bude skvěle hodit jak do elegantního obývacího pokoje, tak i do dívčího pokojíku.

Přisazená svítidla ke stropu

Svítidlo ALBA - V záři reflektoru

127175_size7

Alba Dim je inovativní kulaté stropní svítidlo se zabudovaným LED panelem a funkcí stmívání. Stínidlo poskytuje měkké a rozptýlené světlo a díky nastavitelnému kloubu ho můžete nasměrovat vámi požadovaným směrem. Skvěle vypadá instalace několika světel. K dostání ve dvou barevných provedeních.

Svítidlo do koupelny- žádný problém

128630_size7  Svítidlo THEROS - Chromový prstenec

Prosté ale vkusné světlo Theros vhodné do koupelny s funkcí třístupňového stmívání. Ve dvou krocích měníte teplotu světla ze 4000K na 3000K, třetím krokem je noční světlo, kdy svítí jen vrchní část lampy směrem ke stropu. Světlo je vybaveno funkcí paměť a reset

 

Oblíbené lampičky a lampy

41802_size5

Váš tým LUXO.cz