Architektonické, světelné linie

 KOZEL   ložnice_teplo   LIPOD 3

Profily určené pro čisté architektonické linie, výběr vhodného LED pásku i možnosti řízení Vám pomůžeme navrhnout a celou sestavu Vám připravíme.

Profily i LED pásky odborně naistalujeme, napojíme na ovládací systémy v budově či navrhneme vlastní systém řízení.

Kontaktujte nás pro další dotazy či inspiraci.

PROFIL LOKOM

Profil LOKOM je speciálně určen k montáži do sádrokartonových zdí a stropů, za pomoci profilu TEKNIK. Výhodou tohoto řešení je, že se do profilu LOKOM nainstalují světelné zdroje (LED pásky) v pohodlí dílny a samotný profil se do zdi nebo stropu pouze jednoduše nacvakne. 

 

     LOKOM 3      LOKOM      LOKOM 2                                     

Profil LIPOD

Profil LIPOD je speciálně určen k montáži do sádrokartonových zdí a stropů, za pomoci profilu TEKNIK. Je to velice čisté a jednoduché řešení, které Vám ušetří spoustu času a námahy. Profil LIPOD lze rovněž na podklad přisadit a jednoduše namontovat za pomocí povrchových pružin.

 

    LIPOD 4      LIPOD    LIPOD 2

Profil LESTO

Profil LESTO je speciálně určen k montáži do sádrokartonových zdí a stropů. Díky unikátnímu systému pružinek je jeho instalace extrémně snadná a rychlá.

              LESTO                          LESTO 2                                             

Profil LARKO

Profil LARKO je speciálně určen k montáži do sádrokartonových zdí a stropů.

        LARKO               LARKO 2

Profil KOZEL

Profil KOZEL je určen pro zapuštění do sádrokartonových zdí a stropů. S ohledem na výšku profilu KOZEL, která je větší než běžné sádrokartonové desky, je potřeba s instalací tohoto profilu počítat již při projektování a před samotnou instalací sádrokartonových zdí a stropů.

Jeho výhodou tedy je možnost vytvářet světelné linie, bez viditelných hliníkových dílů. Instalace se provádí přilepením profilů k sádrokartonu za pomocí sádrového lepidla nebo montážního tmelu.                                                                                      

KOZEL 2                      KOZEL 3                             

   KOZEL 4           KOZEL 6

 Váš tým LUXO.cz

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení