Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Chytrá domácnost

Ovládejte světla, žaluzie, topení či závlahu na zahradě odkudkoliv z mobilu!

DŮM    jednoducha_aplikace

Odjíždíte na dovolenou a nemáte souseda, který Vám pohlídá na zahradě závlahu? Chcete si komfortně nastavit ovládání žaluzií nebo zautomatizovat topení v domě? Chcete mít jednoduše celý dům nebo byt po kontrolou a mít vše přístupné v jednoduché aplikaci? Mít možnost stále přidávat nové funkce a nové elektrozařízení do aplikace? Nechce se Vám již zasekávat kabely do zdi a i přesto byste chtěli ovládat světla z mobilu? Navštivte naše produkty - ZAMEL- chytrá domácnost.

Navštivte chytrou domácnost - BEZ BOURÁNÍ

ŽÁR     MAX

1. Bezdrátové ovládání domova - EXTA life

Velice inteligentní elektroinstalace Vám poskytne pohodlné používání spotřebičů a elektro systémů. Díky bezdrátové struktuře systému Exta life můžete systém nainstalovat téměř do každé budovy bez nutnosti sekání kabelu a úprav.

Výhody

             OVLADAČ             EXTA LIFE                                     EXTA LIFE JEDNOTKA   kontroler-efc-01-exta-life-zamel_1

2. Bezdrátové ovládání prostřednictvím WIFI – SUPLA

Ovládat můžete světla pomocí Wifi a chytrého telefonu rychle a pohodlně, bez sekání kabelů. Ovládat tak můžete i další elektrospotřebiče, které jsou připojeny do sítě na 230V - pračka, kávovar. Supla umožňuje ovládat i okenní a dveřní žaluzie. Tento systém není nákladný a je velice jednoduchý na instalaci bez nutnosti velké přípravy, i nadále můžete přidávat jednotlivé komponenty a stále systém rozšiřovat. 

  • Velice snadná montáž a konfigurace
  • Ovládá světla, žaluzie, brány, vchody, kontroluje teplotu v interiéru - Jednoduché ovladače do krabice KU68 i na omítku
  • Bezpečná WIFI síť

   SUPLA     SUPLA 2

3. Dálkové ovládání – EXTA free GSM ovládání

Mají funkci ZAPNI/ VYPNI pomocí GSM sítě. Dosahy a spolupráce jednotlivých výrobků. Přístroje bezdrátového ovládání Exta Free jsou dálkově ovládané zásuvky, žaluzie, ovládání vrat, stmívače a rádiové vysílače. Velice oblíbené jsou sady bezdrátového ovládání.

   GRMGSM       

Váš tým LUXO.cz