Dárek ke každé objednávce nad 1500,-Kč

Chytrá domácnost

Ovládejte světla, žaluzie, topení či závlahu na zahradě odkudkoliv z mobilu!

DŮM    jednoducha_aplikace

Odjíždíte na dovolenou a nemáte souseda, který Vám pohlídá na zahradě závlahu? Chcete si komfortně nastavit ovládání žaluzií nebo zautomatizovat topení v domě? Chcete mít jednoduše celý dům nebo byt po kontrolou a mít vše přístupné v jednoduché aplikaci? Mít možnost stále přidávat nové funkce a nové elektrozařízení do aplikace? Nechce se Vám již zasekávat kabely do zdi a i přesto byste chtěli ovládat světla z mobilu? Navštivte naše produkty - ZAMEL- chytrá domácnost.

Navštivte chytrou domácnost - BEZ BOURÁNÍ

ŽÁR     MAX

1. Bezdrátové ovládání domova - EXTA life

Velice inteligentní elektroinstalace Vám poskytne pohodlné používání spotřebičů a elektro systémů. Díky bezdrátové struktuře systému Exta life můžete systém nainstalovat téměř do každé budovy bez nutnosti sekání kabelu a úprav.

Výhody

             OVLADAČ             EXTA LIFE                                     EXTA LIFE JEDNOTKA   kontroler-efc-01-exta-life-zamel_1

2. Bezdrátové ovládání prostřednictvím WIFI – SUPLA

Ovládat můžete světla pomocí Wifi a chytrého telefonu rychle a pohodlně, bez sekání kabelů. Ovládat tak můžete i další elektrospotřebiče, které jsou připojeny do sítě na 230V - pračka, kávovar. Supla umožňuje ovládat i okenní a dveřní žaluzie. Tento systém není nákladný a je velice jednoduchý na instalaci bez nutnosti velké přípravy, i nadále můžete přidávat jednotlivé komponenty a stále systém rozšiřovat. 

  • Velice snadná montáž a konfigurace
  • Ovládá světla, žaluzie, brány, vchody, kontroluje teplotu v interiéru - Jednoduché ovladače do krabice KU68 i na omítku
  • Bezpečná WIFI síť

   SUPLA     SUPLA 2

3. Dálkové ovládání – EXTA free GSM ovládání

Mají funkci ZAPNI/ VYPNI pomocí GSM sítě. Dosahy a spolupráce jednotlivých výrobků. Přístroje bezdrátového ovládání Exta Free jsou dálkově ovládané zásuvky, žaluzie, ovládání vrat, stmívače a rádiové vysílače. Velice oblíbené jsou sady bezdrátového ovládání.

   GRMGSM       

Váš tým LUXO.cz                          

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení