Dárek ke každé objednávce nad 1500,-Kč

Navštivte naši vzorkovnu

U nás si prohlédnete materiály svítidel a barvy světla. Představíme nové LED pásky a velký výběr profilů. Možnosti funkcí stolních lampiček, ale i technická svítidla do dílen. Funkční ukázky kamerových systémů a další.

foto_prodejna   final

Showroom luxoprofi je spíše vzorkovna s promo vystavenými svítidly a výrobky od jednotlivých výrobců. Ukázka materiálů a funkčnosti různých technologií.

1. Velký výběr a ukázka LED pásků a hliníkových profilů

Na showroomu Vám předvedeme až 40 modelů hliníkových profilů a difuzorů. Většina je nainstalovaná i s LED pásky a uvidíte v reálu, jak svítí a difuzorem proniká svit. Některé difuzory dokáží pohltit světlo až o 50%. U některých jsou vidět LED body a některé vytvoří difůzní světlo.

Více jak 40 modelů LED pásků v různých barevných odstínech od 2200K až po 9000K s nejmodernějšími čipy a technologiemi. Uvidíte funkce CCT se změnou barvy světla v jednom pásku, stmívatelné a programovatelné sestavy.

nabidka_led_pasky_profily  priprava_profilu
 

2. Podhledová a stropní svítidla

Vytaveny máme svítidla od miniaturních rozměrů a to 2 cm až po velké 1m světla. Uvidíte různé typy difuzorů, co dokáže skledněný difuzor se žárovkou a světlo v LED provedení. Rozkryjeme povrchové materiály jednotlivách svítidel. Jaké jsou rozdíly v LM/W a proč řešíme výkonnost svítidla? Ukážeme moderní, ale levná svítidla a vysvětlíme rozdíly mezi výrobci.

 20190819_144803-1   20190819_160516-1

3. Lampičky a stolní svítidla

Lampičky jsou v oblibě a na prodejně Vám předvedeme jejich rozsáhlé funkce. Nejpoužívanější je změna barvy teploty chromatičnosti a stmívání. Dále využijete nabíjení telefonu nebo hodiny a budík. A jak vůbec svítí 150LM nebo 350LM? Kolik potřebuji světla na práci a na čtení, to vše Vám vysvětlíme.

 prezentace_stolnich_lampiček

LED žárovky

velky_vyber_zarovek    retro_zarovky_do kabelu       

4. Kamerové systémy a  ovládání

Jsem partnerem značky DAHUA a Xtenland, poskytujeme návrhy i instalace kamerových a zabezpečovacích systémů. S nejběžnějšími prvky se můžete seznámit na prodejně nebo kontaktovat pana Ing. Aleše Talácka. 420 730 181 813

 prodejna_kamery       setnovinky_cmsico

Technická svítidla a vypínače, zásuvky

zasuvky_obzor        konecnaverze_cmsico    

Podhledová svítidla

prodejna_podhledova_svitidloajpg   nasirku_cmsico

Váš tým LUXO.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení