Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Navštivte naši vzorkovnu

U nás si prohlédnete materiály svítidel a barvy světla. Představíme nové LED pásky a velký výběr profilů. Možnosti funkcí stolních lampiček, ale i technická svítidla do dílen. Funkční ukázky kamerových systémů a další.

foto_prodejna   final

Showroom luxoprofi je spíše vzorkovna s promo vystavenými svítidly a výrobky od jednotlivých výrobců. Ukázka materiálů a funkčnosti různých technologií.

1. Velký výběr a ukázka LED pásků a hliníkových profilů

Na showroomu Vám předvedeme až 40 modelů hliníkových profilů a difuzorů. Většina je nainstalovaná i s LED pásky a uvidíte v reálu, jak svítí a difuzorem proniká svit. Některé difuzory dokáží pohltit světlo až o 50%. U některých jsou vidět LED body a některé vytvoří difůzní světlo.

Více jak 40 modelů LED pásků v různých barevných odstínech od 2200K až po 9000K s nejmodernějšími čipy a technologiemi. Uvidíte funkce CCT se změnou barvy světla v jednom pásku, stmívatelné a programovatelné sestavy.

nabidka_led_pasky_profily  priprava_profilu
 

2. Podhledová a stropní svítidla

Vytaveny máme svítidla od miniaturních rozměrů a to 2 cm až po velké 1m světla. Uvidíte různé typy difuzorů, co dokáže skledněný difuzor se žárovkou a světlo v LED provedení. Rozkryjeme povrchové materiály jednotlivách svítidel. Jaké jsou rozdíly v LM/W a proč řešíme výkonnost svítidla? Ukážeme moderní, ale levná svítidla a vysvětlíme rozdíly mezi výrobci.

 20190819_144803-1   20190819_160516-1

3. Lampičky a stolní svítidla

Lampičky jsou v oblibě a na prodejně Vám předvedeme jejich rozsáhlé funkce. Nejpoužívanější je změna barvy teploty chromatičnosti a stmívání. Dále využijete nabíjení telefonu nebo hodiny a budík. A jak vůbec svítí 150LM nebo 350LM? Kolik potřebuji světla na práci a na čtení, to vše Vám vysvětlíme.

 prezentace_stolnich_lampiček

LED žárovky

velky_vyber_zarovek    retro_zarovky_do kabelu       

4. Kamerové systémy a  ovládání

Jsem partnerem značky DAHUA a Xtenland, poskytujeme návrhy i instalace kamerových a zabezpečovacích systémů. S nejběžnějšími prvky se můžete seznámit na prodejně nebo kontaktovat pana Ing. Aleše Talácka. 420 730 181 813

 prodejna_kamery       setnovinky_cmsico

Technická svítidla a vypínače, zásuvky

zasuvky_obzor        konecnaverze_cmsico    

Podhledová svítidla

prodejna_podhledova_svitidloajpg   nasirku_cmsico

Váš tým LUXO.cz