Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Nevíte si rady, jaký design vypínačů vybrat?

Půjčíme Vám vzorkový kufřík a v klidu domova vyberete ten správný vypínač. 

konecnaverze_cmsico   20190819_160516-1   dsc_0196_cmsico

Nejste si jisti výběrem toho správného vypínače? Nevíte jestli byste upřednostňovali sytě červený nebo raději ten do vínova? A pak je tu materiál. Skleněný, kovový, dřevěný nebo úplně nějaký jiný? Dnes je tolik možností, že vybrat si z nepřeberného množství, které výrobci nabízí, je nelehký úkol. Hlavně když na vás vypínač vykukuje z monitoru obrazovky vašeho počítače, ale zeď zůstává dost daleko na to, aby byla vaše představivost značně omezena. Už si dále nemusíte zoufat, na naší prodejně


Luxoprofi Pod Vinicí 409/27, Praha 4-Modřany vám rádi zapůjčíme kufřík se vzorky vypínačů a zásuvek. Co pro to musíte udělat?

Zastavte se na prodejně

Naši zaměstnanci vám se vším ochotně poradí a pomůžou s výběrem. Také si zde můžete prohlédnout už sestavené kombinace vypínačů a různé designové řady našich výrobců, abyste si udělali dopředu představu.

 foto_prodejna  20190819_144803-1

Zapůjčení kufříku

Pak už přichází na řadu výběr samotného kufříku. Na naší prodejně jich máme několik, většinou platí pravidlo, co kufřík tak to jedna designová řada, ale pokud si mezi našimi kufříky nevyberete, nemusíte smutnit. Naši zaměstnanci vám rádi sestaví kufřík na míru přesně podle vašich představ.

 Vypínač Decent vypínač 3 vypínač 4                            

Obzor

Všechny naše kufříky jsou poskytovány firmou Obzor, pro níž jsme jediným distributorem ve Středočeském kraji. A ptáte se proč zrovna Obzor? Tato společnost nabízí škálu různých designů, vybrat si můžete z mnoha materiálů a také se jedná o českého výrobce, který mimo jiné zaměstnává zdravotně znevýhodněné osoby, a to v takové míře , že v současnosti tvoří přibližně 50 % všech zaměstnanců.

Vypínač 2   Vypínač

Mezi další nesporné výhody patří rychlé dodání, které zpravidla trvá 2-3 dny nebo nevídaná přizpůsobivost a ochota: pokud si nevyberete jeden konkrétní vypínač, firma vám nějaký jiný na vaši žádost upraví tak, abyste byli spokojeni.

 zasuvky_obzor    Vypínače Obzor

Váš tým LUXO.cz