10% SLEVA na svítidla RENDL- Design- kupon "rendl"

Textilní závěsná svítidla několik rad k výrobě

Vyrobte si svítidlo z kabelu, v Luxo Vám rádi poradíme.

Textilní kabel barevný,PNG  Textilní kabel černý

U nás zakoupíte textilní kabel v metráži dle potřeby. Je potřeba počítat s průvěsy nebo omotávkami. Textilní kabely jsou k dostání v různých barvách, dekorech a průměrech. Některé obsahují baldachýny a svorky a některé mají i různá volitelná příslušenství.

1. Zvolte správný průměr textilního kabelu a jeho délku

Nestačí jen vybrat barvu, ale musíte správně zvolit průřez kabelem. V nabídce jsou průměry 2x0,75 a 3x0,75mm2. Délku volte podle potřeby, je však důležité myslet na různé průvěsy a omotávky, které vám pak v konečné fázi délku svítidla zkrátí. 

Svítidlo můžete omotat okolo kovových předmětů, dřeva či připravených závěsů a vznikne dekorativní funkční prvek v místnosti.

       vzornik_textilnich_kabelu_luxo     textilni_kabely_drevo(1)

2. Barva kabelu

Jaké barevné kombinace je jen na Vás a Vaší fantazii. Můžete kombinovat na jedno svítidlo až 20 kabelů a barev. V naší nabídce máme velký výběr barevných textilních kabelů od základní černé, bílé, hnědé, módní zelené, ale i pastelové. Zajímavým dekorem jsou ZIGZAG motiv, který ve spojení s doplňky vytvoří retro svítidlo. Netradiční je speciální reflexní kabel, který při nasvícení vydrží ještě dlouho poskytovat dekorativní osvětlení.

      tvarovany_kabel(1)  Barvy

3. Příslušenství a proč je důležité

Bez objímek na žárovky a stropní krytky či lustr háčku se neobejdete. Svítidlo si tím upevníte ke stropu a jistíte proti vytržení. Zde je velký výběr a nespočet barev a tvarů, jaké můžete zvolit. Rádi Vám zašleme kalkulaci Online.

Textilní kabel   Textilní kabel černý 2

Objímka              Závěsný kabel červenýý         Objímka bílá

4. Žárovky do textilních svítidel

Žárovku musíte zvolit podle objímky. Pokud potřebujete opravdu hodně světla, zvolte objímku se závitem E27 a pak můžete vybírat LED žárovky jako náhradu za klasické o výkonu 60W, 100W i 120W,  které nasvítí obývák, halu, prodejnu i restauraci. Pokud volíte výrobu lampičky či jiné dekorativní nasvícení můžete zvolit objímku E14 - miňonku, která svítí méně.

RETRO žárovky se hodí do těchto textilních kabelů a můžete vybírat z velkého množství typů a dekorů.

Žárovka      Retro žárovka 2

5. Dbejte zvýšené opatrnosti při manipulaci se svítidly

Výroba svítidla není nějak složitá, přesto musíte dodržet základní principy s elektrikou. Pokud si nejste jisti, nemáte oprávnění svěřte zapojení odbornému elektrikáři.

 

Váš tým LUXO.cz

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení