10% SLEVA na objednávku nad 20 000,- HNED v košíku.

Trochu zábavy při domácím studiu

detska-stolni-led-lampa-finding-dory-71795-90-16 Stolní pracovní lampy a lampičky pro ty nejmenší. Pracovní lampy v RETRO podání i oblíbené lampy HUE Philips.

Dopřejte školákům i těm nejmenším trochu zábavy při domácím studiu

Jak zpříjemnit školní úkoly a učení našim ratolestem doma? Pořiďte jim zábavnou lampičku.

                     

RGB lampičky mají řadu funkční se změnou barvy světla, jednoduše si tak může dítko přepnout dotykem barvu, která se mu líbí.

 

 

Stolní lampičky můžou být i klasické s pevným připojením ke stolu nebo klipem. Lampičky s klipem jsou velice populární, nevyžadují složitou instalaci a můžete je snadno přemístit. Tyto jsou určeny především na pracovní stoly, aby posvítili dětem vhodně při čtení či psaní. Nezapomíénejte umístit stilní lampu vždy na opačnou stranu ruky než kterou dítě píše, zajistíte tak kvalitnímu osvětlení a dítko si nebude stínit. 

              

Většina lamp již jsou vyráběna s LED úspornou technologií. Stolní lampičky mají i řadu funkcí, jak hodiny, budík či teploměr. Pro ty nejmenší jsou tady krásné dekory s oblíbenými postavičkami Disney kolekcí jako jsou Evengers, Cars nebo Ledové království.

                                                  

 

Velice populární jsou svítidla a lampy HUE od výrobce PHILIPS, jde o interiérová dekorativní světla, která navodí tu správnou atmosféru. Tato svítidla jsou  kompaktibilní s Amazon Alexa, Apple Homekit a Google Home. Ovládat Philips Hue Play tak můžete i hlasem. Zakoupit můžete startovací sadu nebo již sadu pro rozšíření. Vyžaduje připojení přes můstek Philips Hue Bridge (není součástí balení) pro využití všech funkcí - ovládání odkudkoli přes mobilní aplikaci, synchronizaci s TV nebo počítačem, hudbou nebo hrami pomocí Hue Sync, nastavení barevného nebo bílého stmívatelného světla podle vašich aktuálních potřeb a nálady.

       

 

Co takhle RETRO lampičky?  Dokonalé tvary a designy stolních lampiček v retro podání, s těmito barvami si vyladíte nejedn dětský pokojík.