Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Trochu zábavy při domácím studiu

Stolní pracovní lampy a lampičky pro ty nejmenší. Pracovní lampy v RETRO podání i oblíbené lampy HUE Philips.

detska-stolni-led-lampa-finding-dory-71795-90-16  Princezny  imga1bd4de4879535e3a3b4e47165cf60b2_4__4b93755d58c244f11a33e79d30d44d2e3f0be487_z4

Dopřejte školákům i těm nejmenším trochu zábavy při domácím studiu.

Jak zpříjemnit školní úkoly a učení našim ratolestem doma? Pořiďte jim zábavnou lampičku.

        Disney princezny  Star Wars      

RGB lampičky mají řadu funkční se změnou barvy světla, jednoduše si tak může dítko přepnout dotykem barvu, která se mu líbí.

          Smarthome   Lampička RGB

 

Stolní lampičky můžou být i klasické s pevným připojením ke stolu nebo klipem. Lampičky s klipem jsou velice populární, nevyžadují složitou instalaci a můžete je snadno přemístit. Tyto jsou určeny především na pracovní stoly, aby posvítili dětem vhodně při čtení či psaní. Nezapomíénejte umístit stilní lampu vždy na opačnou stranu ruky než kterou dítě píše, zajistíte tak kvalitnímu osvětlení a dítko si nebude stínit. 

      lampa_s_klipemjpg(1)   RGB lampička           

Většina lamp již jsou vyráběna s LED úspornou technologií. Stolní lampičky mají i řadu funkcí, jak hodiny, budík či teploměr. Pro ty nejmenší jsou tady krásné dekory s oblíbenými postavičkami Disney kolekcí jako jsou Avengers, Cars nebo Ledové království.

                               
Ledové království  Avengers  Mickey

Velice populární jsou svítidla a lampy HUE od výrobce PHILIPS, jde o interiérová dekorativní světla, která navodí tu správnou atmosféru. Tato svítidla jsou  kompaktibilní s Amazon Alexa, Apple Homekit a Google Home. Ovládat Philips Hue Play tak můžete i hlasem.

Zakoupit můžete startovací sadu nebo již sadu pro rozšíření. Vyžaduje připojení přes můstek Philips Hue Bridge (není součástí balení) pro využití všech funkcí - ovládání odkudkoli přes mobilní aplikaci, synchronizaci s TV nebo počítačem, hudbou nebo hrami pomocí Hue Sync, nastavení barevného nebo bílého stmívatelného světla podle vašich aktuálních potřeb a nálady. 

         philips-hue-centris-stropni-spot-4-zarovky-bily    philips-hue-signe-led-stojaci-lampa-rgbw

Co takhle RETRO lampičky?  Dokonalé tvary a designy stolních lampiček v retro podání, s těmito barvami si vyladíte nejeden dětský pokojík.

Váš tým LUXO.cz