Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Největší výběr lampiček- SKLADEM

Lampy se hodí prakticky do všech místností, které doma máme, pojďte se s námi inspirovat, kde všude lampy a lampičky můžeme využít.

STOJACÍ LAMPY

Tento styl lamp se nejvíce využívá do obývacích pokojů a ložnic. Mimo hlavní svítidlo jsou lampy ideální k navodění té správné atmosféry domova, které používáme zejména večer při sledování televize nebo při čtení oblíbené knížky, zde je dobré zvážit i lampy s možností stmívání. Při výběru lampy je také vhodné uvažovat nad úspornou variantou ve formě LED lamp.

Stoj    Stojací

                  Stojacíí

STOLNÍ LAMPY

Stejně jako stojací lampy, stolní lampy jsou skvělým a funkčním doplňkem každého obývacího pokoje a ložnice. Vybírat můžeme z širokého spektra výrobců, designů, barev, tvarů, materiálů a mnoha dalších parametrů, je jen na Vás, co preferujete a co se Vám líbí.

 

Stolníjpg     Stolníí

 

Stolni.pg

NÁSTĚNNÉ LAMPY

Lampy nástěnné jsou ideálním řešením, pokud nechcete nebo nemáte místo na klasickou stolní či stojací lampu. Skvělou výhodou každého nástěnného světla je v tom, že si ho můžete umístit, kam chcete dle libosti. Může také vyplnit prázdné místo v interiéru.

 nástěnné    nástěnn

STOLNÍ LAMPIČKY

Lampička by neměla chybět na žádném pracovním stole, jak už v pracovně či kanceláři. Při každé práci potřebuje člověk dostatek světla a je dobré na to myslet hned u výběru lampiček. Vybírat můžete ze širokého spektra v různých barvách nebo sáhnout po lampičkách se stmíváním, díky kterému si nastavíte intenzitu světla tak, jak potřebujete nebo také jsou v poslední době velmi oblíbené lampičky s nastavením barvy světla (teplá, neutrální, studená bílá).

 lampičkaa            lampiččka

lmapiička           Lampička

LAMPY S KLIPEM

Pokud nemáme dostatek místa či chcete lampičku přemísťovat můžeme si vybrat lampičku s klipem. Ty mají své uplatnění například nad stolem, kde je dobré lampičku umístit na poličku. Dále lze také lampičku dát na polici nad postel nebo do obývacího pokoje.

klip    klipp

DĚTSKÉ LAMPIČKY

Myslíme i na naše nejmenší, ale i větší děti a proto u nás najdete také hojnou nabídku dětských lampiček. Při výběru lampiček do dětského pokoje je třeba dát si pozor na pár bodů, pokud Vás toto téma zajímá, přečtěte si také náš článek, který se tím zabývá podrobněji.

nástěn dětské     lampičkaaaa

dětskéé      lampičkaaaaa.pg

 

 Bojíte se, jak bude lampa či lampička vypadat, jak fungují různé funkce? Navštivte náš showroom - lampy máme vystavené. S výběrem Vám rádi poradíme.

LuxoProfi, Pod vinicí 409/27, Praha 4 Modřany.

Váš tým LUXO.cz