Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Novinky ze severu se slevou

Severský skandinávský styl? Severské světlo? Ano, jste tu správně!

Dnes tu pro Vás máme svítidla inspirovaná severem. Svítidla se často blíží vintage a retro stylu, které jsou v dnešní době velmi oblíbené a navíc Vám doma navodí skvělou útulnou atmosféru.

Nordlux úvodní

Abychom Vám výběr severského světla zpříjemnili, připravili jsme si pro Vás SLEVU!

S kupónem "NORDLUX12" dostanete slevu 12% na svítidla od výrobce Nordlux. Platné od 28.1 do 4.2.2022. 

A kam se severským světlem? Máme pro Vás pár tipů!

1) Svítidla do obýváku

Jako hlavní osvětlení do obývacího pokoje se hodí severská světla závěsná, tedy především lustry. Vybírat můžete ze širokého množství barev, tvarů a designů. Oblíbené jsou lustry, do kterých máte použít retro žárovky, které najdete i v tomto článku.

72144 nordlux 120333 nordlux Nordlux závěsné

Hlavní světlo do obýváku už máte. Teď se vrhněte na další typy osvětlení. V obýváku by Vám určitě neměla chybět lampa nebo lampička. Pro sledování televize nebo na čtení se Vám bude hodit designová stojací lampa nebo stolní lampička. Praktické využití zde má i lampička na klip, kterou si přesunete, kam potřebujete.

TOP8 41806 nordlux b720fa502ff217d569fd3826a124ce1d543b21ce-nordlux-lampicka-s-klipem-nordlux-cyclone-cerna-73072003-no6298

2) Svítidla do kuchyně

U svítidel do kuchyně se severské světlo hodí jako lustr nad jídelní stůl. Dále potom jako bodovky pro osvícení kuchyňské linky.

nordlux závěsné 2jpg  nordlux kuchyně  44937_size6 ...

3) Svítidla do koupelny

V koupelně můžete severské světlo využít stropní přisazená svítidla pro osvětlení celé místnosti. Pro nasvícení zrcadla využijte nástěnná světla.

Nordlux stropní  Nordlux stropní 2  Nordlux stropní 3

4) Retro žárovky

Často se do severských světel používají retro žárovky, které dodají světlu ten správný design. Použít je můžete především do lustrů a lampiček. My jsme si pro Vás připravili pár tipů na ukázku, posuďte sami a inspirujte se.

139161 nordlux led žárovka retro nordlux.pg retro žárovka nordlux

5) Svítidla na zahradu

I na zahradu mají severská světla své využití. Pro osvětlení kolem domu a terasy můžete použít nástěnná svítidla, zvažte i variantu se senzorem. Oblíbené jsou taktéž typické lucerny. Nejsou to ale jenom nástěnná svítidla, využít můžete i zemní bodové svítidla pro nasvětlení objektů na zahradě nebo cestiček.

45510_size7 Bodové venkovní svítidlo Nordlux Venkovní nástěnné nordlux

Severská světla si svým využitím prostě zamilujete. Pokud jste nevybrali v dnešním článku to správné světlo, koukněte na další typy světel. Pokud chcete využít slevu na svítidla Nordlux, stačí si jednoduše na našem e-shopu vyfiltrovat světla podle výrobce Nordlux a vybrat si to svoje.

Nakupujte s DOPRAVOU ZDARMA nad 800,-Kč!

Váš tým LUXO.cz