Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Praktičtí pomocníci v domácnosti

Čistota a uspořádání je základem v každé domácnosti. NOVĚ germicidní lampy a čističky vzduchu. Několik praktických pomocníků, které by jistě našli místo i ve Vaší domácnosti.

 

1. Čistota a dezinfekce

V dnešní době je velké téma dezinfekce prostor a to nejen těch veřejných. Naskladnili jsme Germicidní lampy pro dezinfekci domácností i kanceláří, která nezatěžuje životní prostředí a likviduje viry, plísně i bakterie.

Smart čistička vzduchu s Wifi pro místnost do 20m. Jako dalším pomocníkem vidíme použití této čističky, která zbaví prachu, bakterií, alergenů z ovzduší.

 cisticka_vzduchu  Germicidní

2. Moderní topidla nejen na chatu

Sklokeramické, designové konvektory, které mají pohodlnou obsluhu a ovládání na dálku. Můžou se hodit v dnešním sychravém počasí třeba i na chatu.

konvektor_s pripojenim

3. Vestavné zásuvky a zásuvky dálkově ovládané

Jde o moderní a přístupné technologie pro každou domácnost. Využijte vestavných zásuvek do kuchyňských linek nebo pracovních stolů. Dálkově ovládané zásuvky jsou hitem, můžete tak ovládat jakýkoliv přístroj v zásuvce odkudkoliv.

dalkove_zasuvky

vestavne_zasuvky (1)

4. Bezpečí a pořádek

Je dobré si chránit svůj majetek a vědět, kde se co děje, nemyslíte?

GSM_alarm

Vhodný pro zabezpečení malých objektů a chat. Detektor pohybu na vzdálenost 1-8 m. Bezdrátový GSM alarm při narušení hlídaných prostor zavolá a odešle SMS zprávu až na 3 tel.čísla. Nakoupíte ZDE.

GSM Alarm, pohybový senzor, dálkové ovládání, bílý - 1D11

Bezdrátový hlásič pohybu- je další příslušenství, nakoupíte ZDE.

fotopasti

Mějte pod kontrolou co se děje na pozemku v noci, nebo když v objektu nejste.

Fotopasti jsou nejlepším pomocníkem.

detektory

Detektory kouře nebo oxidu uhelnatého Vám mohou zachránit život. Detektor kouře detekuje částice spalováním a pustí alarm - vhodné pro prostory o podlahové ploše 20 – 40m2 .

Jak odradit zloděje a neutratit balík za zabezpečovačku?

  • Použijte pro začátek makety kamer, ty odradí nečekaného hosta.

maketa

Váš tým LUXO.cz