Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Stmívejte světla bez stmívačů!

Představujeme novinku na trhu - stmíváte a měníte barvu světla jednoduše

pod_DL_2S_Plus_gold_2  Lampičkaa

Pro ty, co potřebují svítit a světla stmívat, ale nemůžou již zasahovat do elektroinstalace, doporučujeme moderní LED svítidla, která se dají stmívat pouhým klikem na vypínači. Nepotřebujete tedy žádné stmívače zabudované ve zdi, postačí Vám pouze Váš stávající vypínač a vyměníte stropní světlo za svítidlo nové s touto funkcí.

                                             Stropní panel

Svítidla, která se dají takto stmívat jsou stropní nebo nástěnná pro umístění do středu jakékoliv místnosti. Nejoblíbenějším použitím je obývací místnost nebo ložnice, kde potřebujete snížit intenzitu světla v průběhu nějaké činnosti. Další možností jsou i bodová podhledová svítidla.

„3 stupňové stmívání“ nepotřebuje ke své funkci nic zásadního jen klasický již použitý vypínač a svítidlo.

Podhled

                                            

Další novinkou jsou svítidla s integrovaným stmíváním a změnou barvy světla klikem nebo dálkovým ovladačem.

Stropní s ovladačem ovladac-pro-rgbcct-4-zony

Tento moderní systém umožňuje jednoduše měnit barvu světla z teplé bílé na studenou podle Vaší nálady a potřeb. Jednoduchá, velká a elegantní bílá LED svítidla s mnoha moderními funkcemi a dálkovým ovladačem jsou hitem ve svícení. Umožňuje stmívání od 10 do 100 % intenzity světla, volbu barvy bílého světla – od teplé přes neutrální až po studenou bílou. Lze také přepnout na noční režim, kdy v noci svítí příjemně tlumeně.

CCT technologie znamená změnu teploty chromatičnosti světla pouhým klikem nebo ovladačem. Rozmezí je většinou od 2700K - teplé bílé , 3500K, 6500K studenou bílou.

LED kulatý panel    LED panel

Tutu funkci můžete objevit i u stolních lampiček, změnu teploty světla tak využijete pro unavené oči po práci. Zvolením barvy světla denní bílá je výborná pro nastartování organismu a udržení v bdělosti, naopak přechod do barvy teplé začnete relaxovat.

Lampa   Lampaa

A co takhle LED pásek CCT?

Pořád si nejste jisti, jakou barvu světla v interiéru zvolit? Představíme Vám LED pásek, který obsahuje oba čipy, teplý i studený a ovladačem dálkovým nebo na stěně můžete pásek ovládat či stmívat. Není to složité a my vám rádi s výběrem a kompletací sestavy pomůžeme.

CCT LED žárovky

Pokud již máte designová světla na žárovky a nechcete je vyměnit, postačí zakoupit LED CCT žárovku, kterou můžete barvy světla regulovat. Většina výrobců je prodává již s dálkovým ovladačem. LED žárovky jsou nejúspornější variantou ve svícení, nakoupíte od 29,- Kč.

        LED žárovka        Žárovka

PHILIPS Scene switch Je ucelená řada od výrobce Philips, která nabízí LED žárovky s paticemi GU10 a závity E27 i E14. Tyto žárovky mění intenzitu světla pouhým klikem na klasickém vypínači ve zdi a umí i měnit teplotu barvy.

Žárovkaa

Váš tým LUXO.cz