Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Vánoční dekorace a svítidla SKLADEM + dárek baterie

Přichází vůbec nejkrásnější období v roce a tím jsou Vánoce. Dárky, slavnostní večeře, každý to známe. Obchody se už plní vánočními dekoracemi, a tak byste si měli dát na čas i vy doma! S našimi tipy a radami to půjde lehce. Přinášíme pro Vás trendy letošních Vánoc ze světa vánočních dekorací, navíc jsme jich spoustu pro Vás naskladnili, takže je budete mít doma co nejdříve. Doporučujeme ale objednávat s předstihem, jelikož neovlivníme doručovací dobu dopravních společností.

Home Interior with Christmas 

Pokud u nás nakoupíte vánoční sortiment, dostanete od nás dárek k nákupu – baterie ZDARMA. 

Platí pro nákupy nad 300,- Kč, do vyprodání zásob!

Vnitřní vánoční osvětlení

S Vánocemi přichází mnoho práce, upéct cukroví, velký úklid, použít vánoční osvětlení na stromeček, vánoční světelný řetěz a ozdobit ho Vašimi oblíbenými ozdobami. Pokud chcete ušetřit, zkuste LED vánoční řetěz. Toto je naprostý základ. Co ale dál? Ozdobit zbytek bytu či domu. Vyzkoušejte například vánoční osvětlení do oken, můžete využít například svícen nebo světelný řetěz, který nabízíme ve spoustě barev a tvarů – řetězy kuličky, řetězy rampouchy a mnoho dalších.

Vánoční řetěz   sl0484 

Dnešní velkou výhodou je, že tyto vánoční dekorace jsou nabízené jako bezdrátové vánoční osvětlení, tudíž to jsou vánoční světýlka na baterky, nemusíte si tak lámat hlavu s elektřinou či jestli Vám dosáhne kabel od dekorace k zásuvce. S úsporou energie Vám pomůžou vánoční LED světla, kterých máme v nabídce většinu!

Svícen  solight-drevena-lucerna-1v232-s-led-svickou-3x-aaa-image1-big_ies687445

 Vánoční dekorace 2021

Trendem letošních Vánoc jsou bezpochyby přírodní materiály, především dřevo. Dřevěné vánoční dekorace by Vám tak rozhodně doma neměly chybět. Navíc jejich design je jednoduchý a když je večer rozsvítíte, naladí Vám tu pravou vánoční atmosféru. A jaké tedy vybrat? Najdete zde typické vánoční tvary jako jsou hvězdy, stromy, a dokonce i dřevěný betlém. Podívejte se sami! U nás navíc seženete vánoční dekorace levně!

Vánoce - dřevěný kostel  08860622-4

 Máme pro vás i vánoční dekorace na Váš štědrovečerní stůl. Tyto designové vánoční dekorace budou ozdobou, ze které nebudete chtít spustit oči!

solight-led-1v222-dreveny-svicen-5x-led-prirodni-drevo-2x-aa-image1-big_ies687879  68567-1_led-vanocni-betlem-dreveny--14-cm--3x-aa--vnitrni--tepla-bila--casovac

Venkovní vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení domu je jedním nejvyhledávanějších vůbec. Jak tedy na něj? Především je nutné si hlídat, zda se opravdu jedná o venkovní vánoční osvětlení, musí totiž disponovat IP krytím, aby bylo chráněno před okolními vlivy. Pokud disponujete nebo přemýšlíte nad chytrou domácností, bude pro Vás téma chytré vánoční osvětlení, které budete moc zapnout a vypnout dle libosti, například z Vašeho chytrého telefonu či tabletu. Můžete si tak nastavit, kdy se rozsvítí, kdy zhasne a tak dále. V poslední době je vyhledávané také venkovní vánoční osvětlení na baterie, které Vám vyřeší problém s přívodním kabelem.

Řetěz 20m  Řetěz 50m

Vánoční osvětlení venkovní 20m                                                                         Vánoční osvětlení venkovní 50m 

Barva letošních Vánoc

A jaká je ta pravá barva letošních Vánoc? Je to zlatá! Takže na letošním vánočním stromečku by Vám určitě neměla chybět, a když k tomu přidáte dekorace ve zlaté barvě, bude Vám to krásně ladit. Nechte se inspirovat u nás! 

Skleněná koule  Hvězda

Celou nabídku vánočního LED osvětlení najdete zde!

Váš tým LUXO.cz