Úvod / Aktuality / Víte jaké jsou trendy podzimu 2019?
Kategorie
Výrobci
Kontaktujte nás hned

+420 734 766 497
+420 725 810 599

info@luxo.cz

 

Navštivte náš showroom:

Pod Vinicí 409/27
Praha 4, Modřany

 

Otevírací doba

Po 830 - 1700
Út 830 - 1700
St 830 - 1830
Čt 830 - 1700
Pá 830 - 1500

Výhody nákupu u nás
  • DOPRAVA nad 1000,- Kč zdarma!
  • slevy pro montážníky
  • věrnostní program pro stálé zákazníky
  • odběr na prodejně
  • komplexní řešení na míru    
  • ONLINE návrh ZDARMA  

Víte jaké jsou trendy podzimu 2019?

Víte jaké jsou trendy podzimu 2019? - Luxo.cz    Novinky svítidel pro podzim 2019
Luxo

Podzimní trendy se odráží i ve svítidlech.

Výrobci dodali svítidlům více geometrických tvarů, rozšířili se nabídky ve Vintage stylu a přírodních materiálech.

V jednoduchosti je krása, přesvědčte se sami.

Pokud zvažujete nákup nového lustru a nevíte, jaký máte vybrat, nejste si jistý v rozměru a svítivosti, přečtěte si těchto několik rad.

1. Vždy se zaměřte na využití svítidla a do jaké místnosti bude instalováno. Je za potřebí vzít v potaz velikost místnosti a výšky stropů, jiná velikost svítidla bude vhodná do haly s vysokým stropem 6m a jiná do obývacího pokoje s výškou 2,5m. Dalším aspektem který zvážit je zda svítidlo svítí všesměrově nebo má difuzor či látku, která brání svitu a směruje svit pouze dolů.

   

2. LED svítidlo nebo lustr na žárovky? Pokud volíte svítidlo závěsné a líbí se vám dekorativní LED žárovky, nemůžete šlápnout vedle. Většina lustrů pro hlavní osvětlení má patice E27, zde máte velký výběr v RETRO žárovkách i s velkými výkony, které vám dostatečně nasvítí i velký prostor. Lustry můžete i podle výkonu volit jednoramenné i víceramenné pro rozptýlení světla. LED lustry jsou vyráběny v moderním provedení, LED technologie se využívá pro tenké linie a všude tam, kde není možné aplikovat patice pro žárovku. LED závěsné lampy s integrovanými čipy, tak můžou být oválné nebo v netradičních tvarech.

   

3. Jaký materiál zvolit? Vede neutralita a udržitelnost tvarů i barev. Svítidla začínají být velkou součástí každého interiéru a není dobré to podcenit. Velkým trendem je elegantní minimalismus. Proč ho chtít ?

A/ Čistota, vše je účelové a dobře se kombinuje s jinými styly i nábytkem.

B/ Bezúdržbovost. Materiály jako plast, sklo a keramika jsou méně náročné na údržbu.

  

Z přírodních materiálů dominuje dřevo, bambus, ratan a recyklované sklo. Barvy, které patří jasně k podzimu jsou vhodné i pro doladění interiéru. Zakomponovat můžete teplejší odstíny žárovek do lustrů i lampiček. Použití různých dekorů a barev retro žárovek rozzáří chmurnou podzimní náladu. Volte jistě zemité barvy svítidel a lampiček, jako hnědá, okrová, béžová a tmavě zelená. Místo zlata a stříbra měď a mosaz s patinou Pastelové barvy Klasika hnědá, béžová.

 

 

 

©2016 luxo.cz