Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Jaká svítidla vybrat do garsonky?

Sháníte levná svítidla do garsonky 20m2?

svitidla_do garsonky_1  garsonka_chodba

Podívejte se na naši nabídku. Sháníte světla, která jsou levná, ale přesto funkční?

1. Světlo do chodby

Chodbičky bývají malé a úzké zde stačí jedno přisazené svítidlo nebo LED pásek v profilu.  Do podhledu můžete instalovat i několik menších bodových světélek.

Chodba Philips Zarpy  Nástěnné Ideal Lux Slem

2. WC a koupelna

Zde nesmí chybět svítidlo stropní a nástěnné k zrcadlu. Pokud zde máte sádrokartonový podhled, zvolte zapuštěné podhledové světlo. Jsou k dostání kulatá i hranatá. Jednoduchým a minimalistických řešením je ALU zapuštěný profil s LED páskem.   

Stropní Rendl Arana Koupelna Klus Piko

3. Velký pokoj a kuchyň jsou většinou spojené v jednu místnost

Svítidlo do obýváku nemusí vypadat lacině, ale musí být funkční a pěkná, přeci jen jde o pokoj, kam si přivedete i hosty a návštěvu. Zde můžete vybírat z designových kousků, které jsou cenově dostupné a udělají Vám parádu. Musíte i přesto myslet na jednotné propojení a design všech svítidel v místnosti.   

Stropní bodové Socorro Rendl  Závěsné Rendl Mona

Pokuj chcete byt pronajímat a nechcete příliš investovat zvolte poměr cena/ výkon třeba LED svítidlo z odolného plastu, které i přesto vypadá minimalisticky a pohodově.

PŘISAZENÉ  Zápustné Rendl Slender

Většina garsonek mají spojený obývací pokoj s ložnicí, pokud máte možnost oddělit spací kout od pokoje, nezapomeňte na lampu k posteli nebo nástěnné lampičky ke čtení. Myslete, že i tak nebudete chtít pořád svítit jen jedním stropním světlem, ale navodit relax pohodu při čtení nebo koukání na TV.

Nástěnné Ideal Lux Snake  Stolní lampa Nordlux Mercer

4. Kuchyň a kuchyňský kout

Nesmíte zapomenout na světlo pod kuchyňskou linkou. Zde použijte hotová přisazená podlinková světla a nebo Alu lištu s led páskem, která se dá jednoduše přilepit Pokud je v kuchyni místo je potřeba mít světlo i nad jídelním stolem.

      
Koupelna Klus Kopro 

 Váš tým LUXO.cz