10% SLEVA na svítidla RENDL- Design- kupon "rendl"

Jak jednoduše osvětlit zahradu a ušetřit? Podívejte se s námi na nějaké tipy.

Stylové osvětlení za hubičku. To jsou solární svítidla.

   SSS

UŚETŘÍTE

Pokud chcete ušetřit pouze za nákup svítidel a již mít provoz zadarmo, vyzkoušejte některá ze solárních svítidel. V tuto chvíli nebudete muset řešit žádné náklady za elektrickou energii. Samotná solární svítidla mají i malé výkony a jsou v LED provedení.

  LED  SOLA_1

SNADNÁ MONTÁŽ

Solární svítidla můžete použít, jak nástěnná na fasádu domu, tak třeba pro osvětlení chodníčků se zápichem do země. Nepotřebujete ani přívodní kabely a řešit, kudy přivést elektrickou energii. Šetříte energii i práci na zahradě. Montáž nebo instalace tak je velice rychlá a jednoduchá. Solární svítidla nepřipojujete k síti 230V, může tak instalaci provádět i laik, jsou proto zcela bezpečná.

SOLÁR   SOLÁRNÍ   

      ZÁPICH_1    AS

 

BEZÚDRŽBOVÁ

Solární svítidla mají zabudované solární panely, někde jsou součástí a u některých svítidel jej můžete rozdělit. Je důležité panel nebo svítidlo umístit na vhodné místo s dostatečným přísunem světla. Jakmile se setmí, svítidlo se rozsvítí.

SOL

BEZPEČNOST

Zajímavé a výhodné jsou i solární svítidla spojená s pohybovým senzorem, která se rozsvítí, pokud zaznamenají pohyb. Výborná a praktická věc z pohledu bezpečnosti na nepřístupných cestičkách u domu či chalupy.

     SSSS

DESIGN V ZAHRADĚ

Solární svítidla jsou pěkná, designová a můžete tak vnést do zahrady trochu netradičních prvků. Kombinace barev RGB i tvarů je nezpočet. Navštivte náš eshop, nebo přijďte na prodejnu, rádi vám poradíme.

solární 2    ZEMNÍ_1
      

 Váš tým LUXO.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení