Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Jak jednoduše osvětlit zahradu a ušetřit? Podívejte se s námi na nějaké tipy.

Stylové osvětlení za hubičku. To jsou solární svítidla.

   SSS

UŚETŘÍTE

Pokud chcete ušetřit pouze za nákup svítidel a již mít provoz zadarmo, vyzkoušejte některá ze solárních svítidel. V tuto chvíli nebudete muset řešit žádné náklady za elektrickou energii. Samotná solární svítidla mají i malé výkony a jsou v LED provedení.

  LED  SOLA_1

SNADNÁ MONTÁŽ

Solární svítidla můžete použít, jak nástěnná na fasádu domu, tak třeba pro osvětlení chodníčků se zápichem do země. Nepotřebujete ani přívodní kabely a řešit, kudy přivést elektrickou energii. Šetříte energii i práci na zahradě. Montáž nebo instalace tak je velice rychlá a jednoduchá. Solární svítidla nepřipojujete k síti 230V, může tak instalaci provádět i laik, jsou proto zcela bezpečná.

SOLÁR   SOLÁRNÍ   

      ZÁPICH_1    AS

 

BEZÚDRŽBOVÁ

Solární svítidla mají zabudované solární panely, někde jsou součástí a u některých svítidel jej můžete rozdělit. Je důležité panel nebo svítidlo umístit na vhodné místo s dostatečným přísunem světla. Jakmile se setmí, svítidlo se rozsvítí.

SOL

BEZPEČNOST

Zajímavé a výhodné jsou i solární svítidla spojená s pohybovým senzorem, která se rozsvítí, pokud zaznamenají pohyb. Výborná a praktická věc z pohledu bezpečnosti na nepřístupných cestičkách u domu či chalupy.

     SSSS

DESIGN V ZAHRADĚ

Solární svítidla jsou pěkná, designová a můžete tak vnést do zahrady trochu netradičních prvků. Kombinace barev RGB i tvarů je nezpočet. Navštivte náš eshop, nebo přijďte na prodejnu, rádi vám poradíme.

solární 2    ZEMNÍ_1
      

 Váš tým LUXO.cz