Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Líbí se Vám RETRO styl? Co takhle retro svítidla?

Máte rádi retro nebo vintage styl?

Najdete jej v různých oblastech ve vybavení domácnosti, oblečení, proč tedy nedoplnit své kousky i o RETRO svítidla s retro žárovkami.

Závěssss    Zaaav

Retro světla jsou skvělým osvětlením nejen chalup a chat, ale také klasických interiérů a exterierů.

Právě díky velkému zájmu těchto svítidel jsme vytvořili samostatnou kategorii do které budeme neustále přidávat vybrané Retro kousky pro Vaši inspiraci.

1) Retro žárovky - Ve spojení s RETRO žárovkou nebo také Filament žárovkou vykouzlíte úžasnou klidnou atmosféru v každém interiéru. Retro žárovky jsou především designovým, ale i funkčním prvkem.

ŽÁR    Žárovka

2) Závěsná retro svítidla - Především skandinávský styl, který je ale velice oblíbený i u nás. Při výběru je třeba dbát na ráz interiéru a také na výběr správné žárovky. S výběrem Vám ovšem ochotně poradíme, stačí nás kontaktovat.

Závěs    ZÁ

3) Retro lampy - Skvělý designový doplněk do každého obývacího pokoje nebo ložnice. Vybírat můžete zejména z černých, bílých a chromových provedení. Tyto světla jsou vyráběna z kvalitních kovů.

Stojací    lampaa

Stolní   Nástěnné

4) Venkovní retro svítidla - Retro svítidla jsou skvělá i pro použití venku, kde je výběr taktéž veliký. Jsou to především lampy. U venkovních světel je potřeba si hlídat IP krytí, které by mělo být minimálně IP44, pro více informací ohledně venkovních světel doporučujeme přečíst si náš další článek.

Venkovní    Venkovníí

Váš tým LUXO.cz