Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Jaké osvětlení dětem do dětského pokoje? Čtěte a dozvíte se to

Každý rodič chce svým dětem dopřát jen to nejlepší. A v dětském pokoji to platí dvojnásob. Jde totiž o místo, kde dítě tráví většinu svého času. Usíná tady, hraje si, učí se nebo čte oblíbenou knížku.

LUSTRR    NÁSTĚNN

Aby mohlo všechny tyto činnosti provádět, je nezbytně nutné do pokoje umístit odpovídající osvětlení. Naštěstí u nás mají děti svou vlastní kategorii dětských svítidel. Co všechno v ní najdete, a jaká světla se do dětských pokojů hodí? To bude součástí následujících řádků.

Jaká je současná nabídka?

V současné době je součástí kategorie dětských svítidel pět podkategorií.

1) LED dětská svítidla

  • Moderní, neuvěřitelně úsporná a s dlouhou životností – taková jsou LED dětská svítidla vyrobená v klasickém či barevném provedení anebo v podobě oblíbených hrdinů z kreslených pohádek a seriálů.
     

2) Dětské lustry

  • Dáváte-li přednost jednomu většímu centrálnímu zdroji světla, pak vás jistě zaujme kategorie dětských lustrů. Její součástí jsou opět klasické, ale i moderní svítidla, která pokoj odpovídajícím způsobem rozzáří a dodají mu skvělou atmosféru. Velice oblíbené jsou barevné lustry různých tvarů. Výběr je veliký, jak pro holky, tak pro kluky.

LUSTR    LUUU  

LUSSTR   LUUUUSTR_1

3) Dětská nástěnná svítidla

  • K centrálnímu osvětlení pořizuje řada rodičů také nějaké to nástěnné svítidlo. Jak již název této kategorie napovídá, nástěnné svítidlo se umisťuje na stěnu. I zde můžete vybírat z klasického provedení anebo motivů animovaných postaviček.


NÁSTĚN     NÁST_

                                                   NÁSS

4) Dětská stropní svítidla

  • Dáváte přednost klasice? Pak si v této kategorii přijdete na své. Většinou zde najdete polokulatá svítidla či svítidla s hranatými rohy, výjimkou ale opět nejsou ani stropní svítidla s dětskými motivy.


STROP    STROOP

                                           STROOPP

5) Dětské lampičky

  • Co nesmí chybět na stole žádného předškoláka nebo školáka? Co je součástí většiny nočních stolků? Odpovědí je samozřejmě praktická dětská lampička. Dítě u ní může usínat nebo si číst či učit se.

  LAMPA      LAMPAA

Co musí splňovat světlo do dětského pokoje?

Je to samozřejmě bezpečnostní stránka. Protože jde ale o světlo, které bude osvětlovat pokoj ratolesti, zapojte ji do výběru. Určete horní strop, nad který se finančně nechcete dostat a přizpůsobte nákup přáním vašeho potomka. Uvidíte, že výsledek bude dokonalý.

 Váš tým LUXO.cz