Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Nabídka LED reflektorů je opravdu bohatá. Znáte všechny typy?

LED reflektory jsou hojně využívanou náhradou klasického halogenového osvětlení. Na rozdíl od halogenů se nezahřívají, proto jsou nesrovnatelně bezpečnější.

zemn     stojací_1

LED reflektory jsou také nesmírné úsporné (zhruba o 80 % víc než halogenové osvětlení), snadno s nimi manipulujeme, jsou vysoce kompaktní a prodávané v moderním provedení. Protože je ale nabídka venkovních reflektorů opravdu bohatá, je mnohdy složité se v ní bezpečně zorientovat.

LED reflektory a jejich klasické varianty

Standardní LED reflektory jsou opatřeny stupněm krytí IP44 a zejména IP65. To znamená, že dostatečně chrání proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku jakýmkoliv nástrojem či pomůckou, jsou úplně odolné proti vniknutí prachu a zároveň jsou chráněné proti tryskající vodě ze všech úhlů. Umístit je tak můžete prakticky kamkoli. Uplatnění najdou jak pro ryze soukromé, tak pro komerční účely. Naše nabídka zahrnuje klasické bílé, stříbrné a černé reflektory.

zemníí     Zemní

Nízkonapěťové LED reflektory 12/24V

Tento typ reflektorů operuje s výrazně nižší hodnotou potřebného vstupního napětí, než je tomu u klasických reflektorů. Nízkonapěťové reflektory můžete vybírat z celé řady výkonností palety. K dispozici jsou reflektory 12/24V o výkonu 10, 20, 30, 50 a 70W.

Stmívatelné LED reflektory a s nastavením barvy světla

Stmívatelné LED reflektory jsou vybaveny speciálním zdrojem, který umožňuje regulaci intenzity světla pomocí triakového stmívače. Patří tak do kategorií reflektorů s velmi nízkou spotřebou. Tento typ reflektorů můžete vybírat ve výkonnostních variantách 10, 20, 30 a 50W. Reflektory jsou vyrobené s barvou svtěla - teplá bílá, neutrální bílá a studená bílá.

RGB LED reflektory

Už z názvu tohoto typu reflektorů je patrné, že půjde o reflektory, u nichž lze nastavit konkrétní barvu smíchanou z červené, zelené a modré. Charakteristický pro RGB LED reflektory je také menší ekvivalentní výkon za halogenové reflektory.

RGB   LED-RGB-osvětlení

LED reflektory s pohybovým čidlem

Tyto reflektory jsou vybaveny pohybovým PIR čidlem a možností nastavení doby svícení po zaznamenání pohybu a sepnutí. Vhodné jsou tak k umístění okolo domu, do špatně přehledných a viditelných míst, na zahrady nebo do tmavých chodeb, kde potmě jen těžko nahmatáte spínač.

Nástěn 

                                              SENZIRR

Lištové reflektory a reflektory se stojanem

Poslední kategorií reflektorů jsou reflektory lištové a ty se stojanem. Lištové reflektory lze jednoduše natáčet a posouvat v liště do jiné pozice. Ty se stojanem jsou ideální tam, kde je nutné se světlem nějak manipulovat. Součástí těchto reflektorů je robustní ocelový stojan a bezpečnostním sklo, které chrání samotný reflektor.

stojaci              Halogeen

Halogen    stojan

Velmi dobré využití mají i reflektory s baterií, které se taky dají přenášet dle potřeby. Ideální na cesty.

S baterií

Váš tým LUXO.cz