Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Německá značka PAULMANN u nás na e-shopu

Velký výběr svítidel do každé místnosti, to je Paulmann.

V našem eshopu www.luxo.cz můžete najít spoustu nových svítidel od německé značky Paulmann.

Do obývacího pokoje, do kuchyně, na chodbu můžete vybrat klasická podhledová svítidla i stropní svítidla v kulatém i hranatém provedení.

Suon    Remus

Na výběr je několik zpracování a barev rámečků. Výrobce Paulmann se specializuje na bytová i zahradní světla pro každodenní svícení. Značka je na trhu téměř 40 let a představuje preciznost ve zpracování běžného osvětlení domácnosti nebo kanceláře.

P    Ardora

Něco z historie - společnost jako první zavedla kolejnicové nízkonapěťové systémy na které se zavěsila halogenová svítidla. V tomto směru pokračuje, ale rozšířila portfolio o LED systémy a další kategorie světla jako jsou kolejnicové systémy, vestavná svítidla, bodová svítidla, nástěnná a stropní svítidla a mnoho dalších specifických typů svítidel. Takto můžeme poskytnout svítidla do každé situace, proto jsou nabídnuty svítidla pro všechny zdroje světla, k dispozici s halogenovou technologií, energeticky úspornou technologií a LED diodami.

 LEED   LED

Kolejnicové systémy

Systém Urail je systém přisazených kolejnic a svítidel, které můžete libovolně rozmístit po místnosti

URail     UURAIL

URAIIL

SMART HOME Paulmann

Svítidla této série ovládáte jednoduše přes aplikaci ve Vašem mobilním zařízení nebo tabletu. Vytvářejte si přesně atmosféru podle Vaší nálady, libovolně si nastavíte barvu světla. Ovládané přes Bluetooth 4.0.


SMARTHOMEE         SMARTTT_1

 Smarthome_1    SMARTT

 

                                                         Led smart

Váš tým LUXO.cz