Máme pro vás dárek! Zadejte kód 1NAKUP a získejte 10% na váš nákup!

Zahradní párty, co Vy na to?

Jednoduché tipy na osvětlení pro zahradní párty. Oslňte rodinu či přátelé jednoduchými nápady. 

94169mi02(1)   94172mi01(1)

Zahradní párty - nepodceňujte svítidla, budou parádním doplňkem. Chystáte se pozvat rodinu a přátelé na posezení na zahradě? Máte připravené opravdu vše? Svítidla pro osvětlení terasy nebo „grilovacího“ zákoutí můžou být levná a přesto efektivní.

1. Svítidla přenosná na dobíjení a baterie pro venkovní posezení. Ať už máte moderní domek nebo zahradu, přenosná svítidla můžete libovolně použít zrovna, kde je potřeba. V nabídce jsou přenosné lampy, lampičky i závěsná svítidla.

Na baterie   Stolní

2. Světelné tvary v zahradě, jako jsou hvězdy, kostky, koule. Poskytují světlo a jsou dekorativní. Vytváří působivé netradiční osvětlení terasy nebo zahrady.

 Koule   Lampa

3. Oblíbené světelné řetězy, rozvěsíte pod altán, pergolu či jen tak mezi větve stromů. Řetězy nabízíme na 24V nebo na 230V v různých délkách a s LED diodami nebo na LED žárovky E27. Podívejte, poskytují dostatek světla.

 Řetěz   Řětěz 2

4. Lampiony, které nikdy nezklamou a ocení nejvíce děti. Tyto však jsou s LED diodami, jsou přenosné, úsporné a dají se nabíjet.


    lampion   

5. LED pásky jednobarevné i vícebarevné, jednoduché k instalaci. Po Vaší oslavě jednoduše LED pásek demontujete a barevná dekorace zmizí.

 LED pásek    LED pásek barvy

6. Lucerny a nádech starých časů. Navodí romantickou pohodu. Lucerny jsou závěsné nebo nástěnné, některé jsou v dekoru antiky.

 Závěsné   lucerna

7. DEKORACE v zahradě nebo pod venkovní pergolou. Fantazii se meze nekladou.

Závěsné     Zahrada

                  nápis

Váš tým LUXO.cz