Úvod / Aktuality / Nevíte si rady, jaký design vypínačů vybrat?
Kategorie
Výrobci
Kontaktujte nás hned

+420 734 766 497
+420 725 810 599

info@luxo.cz

 

Navštivte náš showroom:

Pod Vinicí 409/27
Praha 4, Modřany

 

Otevírací doba

Po 830 - 1700
Út 830 - 1700
St 830 - 1830
Čt 830 - 1700
Pá 830 - 1500

Výhody nákupu u nás
  • DOPRAVA nad 3000,- Kč zdarma!
  • slevy pro montážníky
  • věrnostní program pro stálé zákazníky
  • odběr na prodejně
  • komplexní řešení na míru    
  • ONLINE návrh ZDARMA  

Nevíte si rady, jaký design vypínačů vybrat?

Nevíte si rady, jaký design vypínačů vybrat? - Luxo.cz    Půjčíme Vám vzorkový kufřík a v klidu domova vyberete ten správný vypínač.
Luxo

 

Nejste si jisti výběrem toho správného vypínače? Nevíte jestli byste upřednostňovali sytě červený nebo raději ten do vínova? A pak je tu materiál. Skleněný, kovový, dřevěný nebo úplně nějaký jiný? Dnes je tolik možností, že vybrat si z nepřeberného množství, které výrobci nabízí, je nelehký úkol. Hlavně když na vás vypínač vykukuje z monitoru obrazovky vašeho počítače, ale zeď zůstává dost daleko na to, aby byla vaše představivost značně omezena. Už si dále nemusíte zoufat, na naší prodejně
Luxoprofi Pod Vinicí 409/27, Praha 4-Modřany vám rádi zapůjčíme kufřík se vzorky vypínačů a zásuvek. Co pro to musíte udělat?

 

 

Zastavte se na prodejně

Naši zaměstnanci vám se vším ochotně poradí a pomůžou s výběrem. Také si zde můžete prohlédnout už sestavané kombinace vypínačů a různé designové řady našich výrobců, abyste si udělali dopředu představu.

 

 

                

         

 

Zapůjčení kufříku

Pak už přichází na řadu výběr samotného kufříku. Na naší prodejně jich máme několik, většinou platí pravidlo, co kufřík tak to jedna designová řada, ale pokud si mezi našimi kufříky nevyberete, nemusíte smutnit. Naši zaměstnanci vám rádi sestaví kufřík na míru přesně podle vašich představ.

 

 

                               

 

 

 

Obzor

Všechny naše kufříky jsou poskytovány firmou Obzor, pro níž jsme jediným distributorem ve Středočeském kraji. A ptáte se proč zrovna Obzor? Tato společnost nabízí škálu různých designů, vybrat si můžete z mnoha materiálů a také se jedná o českého výrobce, který mimo jiné zaměstnává zdravotně znevýhodněné osoby, a to v takové míře , že v současnosti tvoří přibližně 50 % všech zaměstnanců. Mezi další nesporné výhody patří rychlé dodání, které zpravdila trvá 2-3 dny nebo nevídaná přizpůsobivost a ochota: pokud si nevyberete jeden konkrétní vypínač, firma vám nějaký jiný na vaši žádost upraví tak, abyste byli spokojeni.

 

 

©2016 luxo.cz